Fit a krásnátestovánísoutěže

Chybí vám ambice? Naučte se motivovat

Thumbnail # Chybí vám ambice? Naučte se motivovat

Zdroj:Pixabay

Měla byste být ambiciózní. Alespoň to vám diktuje dnešní doba. Někdo to ale zkrátka v sobě nemá a spokojeně tak stráví 20 let na místě prodavačky. Jako prodavačka si ale na dům nevyděláte, a proto je dobré mít alespoň nějaké ambice. A když opravdu nejsou, můžete si je uměle vytvořit. Motivací.

Veronika Hándlová 8. června 2018

Těšte se do práce

Pravdou je, že na obyčejném pracovním místě s pravidelnou pracovní dobou vás toho moc nečeká. Zkuste si ale říct, že to tak není. I když je náplň vaší činnosti poměrně monotónní, každý den přináší něco nového. Potkat můžete osudového muže nebo si jen hezky popovídat s kolegy.

Uklidněte mysl

Ve stresu nebaví pracovat nikoho, i proto je dobré si ráno před prací zacvičit. Jóga uvolní vaši mysl a půjdete do práce fit a svěží. Během pracovní doby se dostaví spousta nápadů, které vaši kolegové a hlavně nadřízení ocení. Hned se vám bude chtít stoupat.

Thumbnail # Upleťte si štěstí a klidnou mysl. Pletení přináší pocity blaženosti jako po sexu či jídle
Mohlo by Vás zajímat:

Upleťte si štěstí a klidnou mysl. Pletení přináší pocity blaženosti jako po sexu či jídle

Snídaně jako základ

Jedna z nejdůležitějších věcí je se pořádně nasnídat. Věřte, že bohatá snídaně vás nakopne tak, že budete chtít být v práci dvojnásobně dlouho a sršet energií vás kolegové uvidí jako už dlouho ne.

Káva vás nabudí

Sama víte, že do práce občas přijdete schlíplá a bez chuti pracovat. Dobrá káva ale může též přivodit spoustu nápadů, tak neváhejte a zainvestujte do kvalitního kafe, které vám umožní pracovat do noci. Třeba něco vymyslíte a s dobrými nápady přece přijdou i ambice.

 

Podobné články

Zavří­t reklamu