Fit a krásnátestovánísoutěže

Dermatoložka Šárka Slavíková: „Jedině zdravá pleť může být krásná!“

Thumbnail # Dermatoložka Šárka Slavíková: „Jedině zdravá pleť může být krásná!“

Zdroj:Pixabay

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

MUDr. Šárka Slavíková působí jako dermatoložka na klinice estetické medicíny My Best Care, kde se specializuje na estetickou dermatologii. Klienti ji vyhledávají například kvůli léčbě problematické pleti, problémy s akné a také ohledně korektivní dermatologie.

Speciální projekt 15. června 2020

Je tedy zvyklá řešit různorodé problémy s pletí a s tím souvisí také používání kvalitní kosmetiky. Šárka doporučuje jihokorejskou značku Jeu’Demeure a nás zajímalo, v čem je tato kosmetika jiná a jaké produkty vlastně nabízí.

Můžete v krátkosti představit značku Jeu‘Demeure? V čem je její síla?

Jeu’Demeure je jihokorejská značka kosmetických produktů, která je velmi inovativní a která si na trhu získává čím dál více příznivců. A není se čemu divit. Tato kosmetika je velmi účinná v řešení různých problémů s pletí a využívá k tomu látek, které jsou obsažené v lidském těle. Jedná se o peptidy, které jsou našemu tělu vlastní, a proto jsou velmi dobře snášeny. Díky dalším přírodním látkám se z této značky stává vysoce kvalitní kosmetika, kterou se nezdráhám doporučovat. Produkty jsou navíc šetrné k životnímu prostředí a jejich škála je velmi široká.

My Best Care

Na jaké problémy se kosmetika zaměřuje? Je vhodná pro každého?

Kosmetika pomáhá řešit různé problémy s pletí, ať už se jedná o stárnutí kůže a vrásky, akné, ekzémy atd. Řídí se pravidlem, že jedině zdravá pokožka může být krásná a to stejné tvrdím i já. Proto se laboratoř Cellicon Lab, která stojí za touto kosmetikou, soustředí na vývoj takových produktů, které může používat celá rodina. Klientky na klinice jí mají velmi rády a celkově na tuto kosmetiku máme skvělé ohlasy.

My Best Care

V čem je tato kosmetika jiná, než jsou klasické značky z drogerie?

Oproti klasické kosmetice v drogerii se tato značka zaměřuje na skutečně komplexní péči o pokožku. Je vhodná pro všechny typy pleti a její používání je podpořeno studií opravdových odborníků. Ty se poctivě věnují řešení problémů s pletí klientů po celém světě a díky těmto zkušenostem a vlastnímu technologickému vývoji umí Jeu’Demeure  kombinovat různé přírodní ingredience, účinné látky a peptidy právě tak, aby vyřešila různé problémy s pletí. Jejím stavebním kamenem jsou peptidy, velmi kvalitní betaglukan z kvasnic a také gluthation, který je znám z „injekcí krásy“. Všechny látky, které se v Jižní Koreji při výrobě používají jsou, pokud je to jen trochu možné, z přírodních zdrojů. Samozřejmostí je, že kosmetika neobsahuje žádné toxické látky.

My Best Care

Říkáte, že tato kosmetika obsahuje peptidy. Co je to vlastně je a proč se u produktů Jeu’Demeure používají?

Je to spojení několika aminokyselin, které dokáží v tomto uskupení ovlivňovat chování buněk a umí tak stimulovat např. přirozenou tvorbu kolagenu. Jsou velmi účinné v boji proti vráskám, vyhlazují ty jemné a předchází tvorbě těch nových. Umí také regenerovat pleť, zpevňovat postavu, odstraňovat pigmentové skvrny nebo podporovat růst vlasů. Velmi účinné jsou například i v léčbě akné. Dokonce celé jedna kosmetická řada s názvem AC CONTROL je zaměřená na léčbu akné a má skvělé výsledky.

My Best Care

Jaké produkty jihokorejská značka nabízí?

Nejedná se jen o kosmetickou řadu pro zkrášlení, ale především pro řešení různorodých problémů s pletí. Našim klientům je k dispozici opravdu pestrá škála přípravků, které se používají na odlíčení pleti, na hloubkové čištění, ošetření a samozřejmě také k doplnění potřebných vitamínů, minerálů a k hydrataci. Mezi produkty tedy nechybí odličovače a peelingy, tonika, esence i séra a také revoluční plátýnkové masky. Samozřejmostí jsou také kvalitní pleťové krémy.

My Best Care

Kolik času používání této kosmetiky zabere? Je vhodná pro každodenní péči o pleť?

Kosmetika Jeu’Demeure  byla vyvinuta právě pro každodenní péči o pokožku, a to tak, jak to umí korejské ženy. Ty jsou známé tím, že o svou pleť umí pečovat, a tak jim to pak také vrací. Měli bychom si vzít z Korejek příklad a používat celou řadu produktů od čištění, tonizace, různých sér, masek a krémů. Jedině tak udržíme naši pleť v kondici a předejdeme vráskám, pigmentům a jiným problémům. A to za tu trochu času navíc podle mě stojí.

Kosmetiku Jeu’Demeure s akční slevou 25% (použijte kód SLEVA25) můžete zakoupit zde.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu