Fit a krásnátestovánísoutěže

Filmové chyby v Návštěvnících II: Ruka člena štábu v záběru nebo popletené roční období

Zdroj:Čsfd

+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Francouzská filmová komedie z roku 1998 Návštěvníci 2: V chodbách času navazuje na legendární film Návštěvníci. Nutno však říct, že stejného úspěchu ani kvality nedosáhl. Dokonce ve snímku najdete filmařské chyby, nad kterými zůstává rozum stát.

Petra Járková 7. srpna 2019

Roční období

Úvod filmu přímo navazuje na konec předchozího snímku. První díl však končí v létě, zatímco v tomto díle je podzim či spíše zima.

Brýle

Ve scéně, kdy Jackouille (Christian Clavier) s paní Ginette (Marie-Anne Chazel) jedou k obchodnímu domu a Jackouille si chce vyzkoušet řízení auta, má před příjezdem na křižovatku Ginette v jednom záběru černé brýle a v dalším již ne.

Ruka člena štábu

Při zásahu hasičů přeřízne Jackouille (Christian Clavier) jednu z hadic. Ta poté létá vzduchem, až zapadne do auta a zatopí jej. Při scéně, kdy hadice vlétne do auta, je možné na krátkou chvíli v pravém dolním rohu vidět část ruky člena štábu, jak se snaží hadicí trefit do auta.

Thumbnail # Francouzská komedie Návštěvníci: Chyby v dobových kostýmech i špatný jazyk
Mohlo by Vás zajímat:

Francouzská komedie Návštěvníci: Chyby v dobových kostýmech i špatný jazyk

Štáb v záběru

Když hrabě Godefroy (Jean Reno) a Jackouille (Christian Clavier) ukradnou policejní auto, řítí se neřízeně z lesního srázu na silnici. Těsně před tím, než se na ni dostanou, je záběr z vozu směrem k silnici, kde lze v levé části obrazovky zahlédnout celý štáb, který stojí na silnici.

Místa natáčení

Natáčení probíhalo na mnoha místech po celé Francii. Příkladem je hrad Beynac, Biron, Pierrefonds nebo Ermenonville.

Zapomenutá herečka

Herečka Valérie Lemercier, která hrála v prvním dílu Beatrice, hraje v tomto filmu pouze vedlejší roli a navíc není ani v titulcích. Jako Beatrice ji vystřídala Muriel Robin.

NA SNÍMKY Z FILMU NÁVŠTĚVNÍCI SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu