Jako Marge Simpsonová: Ty nejvyšší účesy, které se nosily v 80. letech

Kamarádky s hvězdnými účesy.
Zdroj: Vintag.es
Kamarádky s hvězdnými účesy.Nezdravé vlasy na vás koukaly ze všech stran.Páreček k pohledání.Tohle se opravdu nosilo po celém světě.+ 8 fotek+ 9 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Pokud chcete být odvážní, máte chuť riskovat a ukázat kreativitu, vsaďte na účesy osmdesátek. Netvrdíme, že se jednalo o nějaké esteticky dokonalé zázraky, ale na hlavách žen jste mohli vidět takové kreace, ze kterých oči přecházely. Jedno bylo však pro všechny stejné - čím vyšší, tím lepší!

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 4. ledna 2019

Všechno je možné – to bylo motto divokých 80. let, a to ať v módě, tak v účesech, líčení, nebo třeba v hudbě

Účesy 80. let byly objemné, hozené na stranu a přední vlasy byly většinou kratší než vlasy vzadu. Také krepaté vlny byly pro toto období velkým hitem. 

Ve stylu „hlava snese cokoliv“ se nosilo háro až do nebe. Inspiraci v něm jistě našla i Marge Simpsonová, jejíž vlasy dost osmdesátky připomínají. Razilo se prostě heslo – čím vyšší, tím lepší! 

Už žádné projevy nesouhlasu vůči účesu.
Mohlo by Vás zajímat:

10 rychlých účesů pro dceru, které zvládne i táta

Vlasy se také česaly z každé strany jinak, nad čelem trčely vysoko vyčesané kohouty, vrabčí hnízdo bylo také trendy a  korunovaly obrovské ofiny.

Nebojte, ani pánové nepřišli zkrátka, jejich střihy nepostrádaly velkou dávku fantazie. Nejvíce  bylo v kurzu háro až na záda, natupírované vlasy na temeni a výjimkou nebyla ani hravá ofinka.

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články