Fit a krásnáTestováníSoutěže

Kapela Pilot má před sebou velkou budoucnost. Klip k songu SÁM. se opravdu povedl

Kapela Pilot má před sebou velkou budoucnost. Klip k songu SÁM. se opravdu povedl
Zdroj: archiv
+ 2 fotky+ 3 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Pražská kapela Pilot vešla ve známost posluchačů songem Éterická, který na YouTube nasbíral více než 240 000 přehrání. Nový song s názvem SÁM. by podle kluků z kapely měl dosáhnout ještě vyšší mety. Píseň byla napsána už před čtyřmi lety, ale dosud spala v šupleti. Letos na jaře kapela Pilot začala song SÁM. upravovat. Dne 30. října bude song SÁM. pokřtěn.

Barbara Lorenzová 27. října 2018

“Song je o lásce, která vzbuzuje nenávist, o takové, která je plná zrad a ponížení, ze kterých vznikají mindráky a smutek. O takové, která je nebezpečná jak pro ty, kteří v ní jsou, ale i pro jejich okolí, které je do ní často zataženo. Nese spoustu příběhů, které jsem za posledních pět let vztahu, o kterém píseň je, zažil,” říká bubeník Matěj Sirotek.

Hudební klip vzniknul pod taktovkou režisérů ze studia Baobab, Olivera Beaujarda a Niny Zardalishvili, která se rovněž ujala i výtvarné stránky, zatímco kamery se chopil Jan Vališ. O produkci se postaral Lukáš Chromek, kytarista Ewy Farné a producent hitů jako Sebastian – Toulavá, Ráno – ATMO Music nebo Thom Artway – I Have No Inspiration. Celý projekt podpořil Kampus Hybernská.

https://www.youtube.com/watch?v=pLR77KTKUrU

Nový singl SÁM. kapela Pilot pokřtí v úterý 30. října v Praze v legendárním Rock Café. Kromě koncertu Pilotů, který bude plný hostů a překvapení, vystoupí také mladá kapela z Berlína The Flavians, která se dostala do povědomí díky svému prvnímu singlu On the Radio. Půjde o jejich první koncert v ČR. O afterparty se postará DJ TAAVO.

Kapela Pilot vznikla už v roce 2013. Během následujících let se vyprofilovala jako jedna ze stálic pražské studentské scény. Kapela vyhrála řadu cen v nejrůznějších soutěžích, zahrála si na hlavním pódiu pražského majálesu a Sázavafestu.

Kapela Pilot v současné době vystupuje ve složení Daniel Hrdlička (zpěv a kytary), Michal Kertész (baskytara, vokály), Josef Kaňka (elektrická kytara, vokály) a Matěj Sirotek (bicí, vokály).

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články