Kapitán Demo: Několikanásobný mistr světa v psaní refrénu stvořil svůj největší hit, který z nás má udělat lepší lidi

Chovejte se tak, jak chcete, aby se k vám chovali ostatní.
Zdroj: Kapitán Demo
Kapitán Demo je známý originalitou a osobitostí.Demo a jeho nový klip Zlatíčka.Chovejte se tak, jak chcete, aby se k vám chovali ostatní.Vyrazte na křest do pražského klubu Roxy.+ 1 fotka+ 2 fotky

Tento rapper v klipu Zlatíčka propaguje novou mentální technologii šíření dobra a pozitivní energie. Vyzkoušet si to spolu s ním můžete i vy.

Beatrice Dandová
Beatrice Dandová 21. 11. 2018 15:55

Několikanásobný mistr světa v psaní refrénu Kapitán Demo v novém singlu Zlatíčka stvořil svůj zatím největší hit, na který trénoval víc než patnáct let (závodně), a to i v minulosti. V rámci šíření pozitivní energie a dobra nabádá Kapitán Demo v klipu k singlu i mimo něj všechny obyvatele naší planety, aby byli #zlaticka.

Na tomhle singlu spoluprcaly největší hvězdy showbusinessu ze 70. let, točil se v Persii, což je nejlukrativnější oblast v rámci našeho businessu s čakrama. Náš svět je plný nenávisti a týká se to i budoucnosti, a proto jsem přišel s novou mentální technologií, že všichni jsou Zlatíčka, fungující na principu ´on do tebe chlebem´. Singl Zlatíčka je zároveň stěžejním, drahým stavebním kamenem alba Mládí v trapu, které se ještě před tím, než vyšlo, stalo vyprodaným a platinovým na všech zahraničních farmářských trzích,“ prozrazuje Kapitán Demo.

Jak už Kapitán Demo před časem slíbil svým příznivcům i všem ostatním, nová deska Mládí v trapu bude narvaná hity. Případné nemístné pochybnosti rozptýlil už první singl Machoparking, po kterém teď přichází další pecka Zlatíčka. Netrpělivě očekávaná čtvrtá deska Kapitána Dema vyšla včera 20. listopadu a do světa (třeba pod vaše vánoční stromečky a ještě dál) ji 5. a 10. prosince vyprovodí slavnostní křest v pražském klubu Roxy.

Vy se už nyní můžete na klip podívat ZDE!

Režisérka Výměny manželek prozradila detaily ze zákulisí i astronomický honorář účinkujících

Režisérka Výměny manželek prozradila detaily ze zákulisí i astronomický honorář účinkujících

Související články

Další články