Emotivní videoklip Jamese Blunta: Vyrovnává se s čekáním na smrt svého nemocného otce

James Blunt, vlastním jménem James Hillier-Blount je britský zpěvák, který se v roce 2005 stal známým jeho prvním albem Back to Bedlam a především singl „You're beautiful“.
Zdroj: Profimedia
James Blunt, vlastním jménem James Hillier-Blount je britský zpěvák, který se v roce 2005 stal známým jeho prvním albem Back to Bedlam a především singl „You're beautiful“. James Blunt, vlastním jménem James Hillier-Blount je britský zpěvák, který se v roce 2005 stal známým jeho prvním albem Back to Bedlam a především singl „You're beautiful“. James Blunt, vlastním jménem James Hillier-Blount je britský zpěvák, který se v roce 2005 stal známým jeho prvním albem Back to Bedlam a především singl „You're beautiful“. James Blunt, vlastním jménem James Hillier-Blount je britský zpěvák, který se v roce 2005 stal známým jeho prvním albem Back to Bedlam a především singl „You're beautiful“. + 4 fotky+ 5 fotek

Nový videoklip Jamese Blunta k aktuálnímu singlu Monsters přiměje všechny fanoušky k slzám. Populární zpěvák nedávno oznámil, že jeho otec, plukovník Charles Blount, bývalý důstojník kavalérie, trpí chronickým onemocněním ledvin 4. stupně. Bluntův nový singl a klip je poctou umírajícímu otci, který si v klipu zahrál.

Petra Járková
Petra Járková 28. ledna 2020

Jednoduché minimalistické video s jediným střihem a spoustou emocí režíroval renomovaný Vaughn Arnell. James Blunt se už začátkem března vrátí do Prahy. V pátek 6. března vystoupí s kapelou v pražské Tipsport Areně v rámci turné k novému albu Once Upon A Mind, kterým se vrací zpět k ryzímu písničkářství. Všechen výtěžek z písně Monsters se rozhodl věnovat organizaci Help For Heroes a British Legion.

Emoce v každém slově

„Nejsem tvůj syn, nejsi můj otec / Jsme jen dva dospělí muži, kteří se rozloučili / netřeba odpouštět, netřeba zapomenout / znám své chyby a znáš moje,“ zpívá James Blunt v novém videoklipu Monsters. Snaží se ovládat slzy a divák vidí jeho syrové emoce. Jakmile kamera odjíždí z detailu na celek, je zřejmé, že Bluntův otec seděl vedle něj celou dobu.

Výtěžek z písně putuje na charitu

Video se natáčelo pod dohledem režiséra Vaughna Arnella, který spolupracoval například s Robbie Williamsem, One Direction nebo Georgem Michaelem, v gotickém Oxfordshirském domě. Stejnou lokaci zvolili filmaři také během natáčení snímku James Bond Quantum of Solace. Všechen výtěžek z písně Monsters se James Blunt rozhodl poslat na charitu Help For Heroes a British Legion.

Karel Gott si ke svým blížícím se osmdesátinám nadělil klip s dcerou Charlotte.
Mohlo by Vás zajímat:

Vytáhněte kapesníky: Tajemství emotivního klipu Karla Gotta s dcerou Charlotte Ellou

Opětovná návštěva Česka

Zpěvák, který je autorem hitů jako jako You’re Beautiful, Goodbye My Lover nebo Wisemen, má ostatně k armádě blízko. Absolvoval vojenskou akademii a sloužil i ve válečném Kosovu. Po odchodu z armády natočil debutové album Back to Bedlam, které patří v domovské Velké Británii k nejlépe prodávaným nahrávkám vůbec. Od té doby si fanoušci na celém světě koupili přes 23 milionů jeho desek. Hudebník, jenž svými hity nejprve ovládnul Evropu se navíc stal v USA prvním britským umělcem v čele hitparády od dob Candle in the Wind Eltona Johna. Poprvé Blunt v Česku vystoupil na vyprodaném koncertu v pražské Lumbeho zahradě v létě roku 2006. O jeho vystoupení byl tehdy takový zájem, že pořadatelé museli provizorně rozšiřovat areál.

NA FOTKY JAMESE BLUNTA  A JEHO ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Další články