Zahodila prkno, popadla mikrofon! Jak Bára Poláková udělala z Evy Samkové zpěvačku

Eva je nejen skvělá sportovkyně, ale také zpěvačka
Zdroj: Facebook
Bára Poláková si s Evou Samkovou užila spoustu zábavyHolky po náročné cestě dorazily na BaliNatáčení probíhalo na Bali a na LombokuBára s Evou ve svých nových džískách + 14 fotek+ 15 fotek

Oblíbená česká zpěvačka a herečka Barbora Poláková se dala dohromady s o nic méně oblíbenou českou olympijskou vítězkou Evou Samkovou a společně natočily rozjetý a veselý klip k tepající funky skladbě Poď si.

Petra Járková
Petra Járková28. 05. 2019 18:00

Originalitu skladbě přidává i exotické prostředí ostrovů Bali a Lombok, kde krásky natáčely. Nejprve měla být Eva jen hostující osobností v Bářině klipu, ale Samková kromě sportovního talentu prokázala i talent pěvecký, a tak píseň společně s Polákovou nazpívala ještě jednou! Poď si tak nyní vychází v nové verzi a mixu i jako speciální digitální singl.

„Že je Eva talentovaná kromě jiných věcí i na zpěv, jsme zjistili až při natáčení. Předtím jsme se neznaly, takže jsem netušila, že tak pěkně zpívá. A když jsme něco spolu halekaly, tak mě to napadlo. Chvilku se rozmýšlela a pak řekla, že to zkusíme a uvidíme,“ vysvětluje Poláková, jak došlo na to, že si renomovaná snowboardistka vyzkoušela i roli zpěvačky.

Klip natočili Poláková se Samkovou společně s kameramanem Tomášem Moravcem během jednoho týdne na Bali a Lomboku.

Pořád jsem měla pocit, že by se v tom klipu mělo surfovat. Já to dřív několikrát zkoušela a zjistila jsem, že při tom nemyslím na nic jiného. Což je dost příjemné a osvobozující. Zároveň ta písnička má v sobě takovou trošku nehecující myšlenku když ti něco nejde, je to jedno, hlavně, že tě to baví. A ukázalo se, že spojení s Evkou je úplně přesně to pravé, protože Eva umí všechny sporty, o kterých jsem já vždy jen snila. Tak jsem si to moc užívala,“ říká k výběru exotické destinace čerstvá držitelka Cen Anděl 2018 v kategoriích Videoklip roku a Sólová interpretka roku.

Zároveň ale upozorňuje, že aktuálním klipem výčet videí k albu ZE.MĚ zdaleka nekončí. V dohledné době by se měly dočkat také písně Kdyby a Na potom. Detaily si sice zatím nechává Bára pro sebe, ale už teď je jasné, že si populární zpěvačka opět vymyslí něco speciálního. A totéž se dá jistě očekávat i od jejího podzimního koncertního turné, jehož pomyslným vrcholem bude 26. října koncert v pražském Foru Karlín. Kdo ví, třeba dorazí na hostovačku i Eva Samková…

Nástupkyně Dády Patrasové o vztazích: Klukům jsem se nelíbila, nosila jsem krunýř, říká Karolina Neuvirthová Gudasová

Nástupkyně Dády Patrasové o vztazích: Klukům jsem se nelíbila, nosila jsem krunýř, říká Karolina Neuvirthová Gudasová

Související články

Další články