Fit a krásnáTestováníSoutěže

Vytáhněte kapesníky: Tajemství emotivního klipu Karla Gotta s dcerou Charlotte Ellou

Vytáhněte kapesníky: Tajemství emotivního klipu Karla Gotta s dcerou Charlotte Ellou
Zdroj: SUPRAPHON
+ 8 fotek+ 9 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Náš nejslavnější zpěvák u příležitosti svým osmdesátých narozenin natočil nový klip se svou dcerou Charlotte Ellou. Píseň má název Srdce nehasnou a jedno oko při ní nezůstane suché. Mistr v ní podává své malé holčičce svůj pohled na nejrůznější životní situace.

Petra Járková 9. května 2019

Mezi slavnými singly, které vznikaly v průběhu celé Gottovy kariéry, se objeví i novinka v podobě překvapivého spojení Karla Gotta s hitmakerem Richardem Krajčem coby autorem nové písně Srdce nehasnou. Je to vůbec poprvé, kdy se frontman skupiny Kryštof Richard Krajčo rozhodl napsat píseň pro někoho jiného než pro svoji úspěšnou kapelu. Finální podobu písně doladil s Petrem Harazinem ze skupiny Nebe. Vznikl tak mimořádný duet pro Karla Gotta a jeho dceru Charlotte Ellu.

„Byla to výzva. Nikdy jsem pro nikoho jiného neskládal, a proto jsem se dokonce i trochu bál. Každá píseň je pro mě totiž vždy takový malý klenot a já si říkal, že Karel by si zasloužil jeden takový ,vybroušený‘. A o to jsme se s pokorou všichni pokusili. Vznikla zpověď zralého moudrého muže, táty, který už ,ví, co se chystá‘. Byl jsem rád, že se Karlovi i Charlottce písnička líbila, a věřím, že se zalíbí i fanouškům. Zazpívali ji totiž nádherně a dali jí velké emoce,“ popsal vznik písničky Richard Krajčo.

Hvězda 80.let Toto Cutugno se vrací do Prahy: Rozvlňte boky s legendou italského disca
Mohlo by Vás zajímat:

Hvězda 80.let Toto Cutugno se vrací do Prahy: Rozvlňte boky s legendou italského disca

Karel Gott k tomu uvedl: „Po dvou pohádkových duetech s Charlottkou pro nás Richard Krajčo napsal první společnou píseň, po které jsem již delší dobu toužil. Nese v sobě emoční hloubku a energii rozpravy mezi otcem a jeho dospívající dcerou. Richard naprosto přesně vystihl sílu myšlenky předat v písni mé dceři pohled na životní situace, které ji mohou také potkat. Jsem hrdý na to, s jakým nasazením a profesionalitou Charlottka píseň nazpívala.“

Překvapivá výsledná zvuková podoba nového duetu Srdce nehasnou vznikla pod producentským dohledem Lukáše Chromka, který připravil aranžmá a oslovil excelentní sestavu studiových hudebníků: Lukáš Chromek (kytary a basa), Richard Krajčo (akustická kytara), Roman Vícha (bicí), Jan Steinsdörfer (klávesy) a smyčcový Unique Quartet.

Mimořádnost duetu Srdce nehasnou ve své jedinečné atmosféře obsahuje i videoklip, kde se představují nejen oba protagonisté Karel Gott a Charlotte Ella Gottová, ale i všichni tvůrci a muzikanti spolupracující na vzniku nahrávky. Videoklip Srdce nehasnou byl natočen v kreativní produkci Jakuba Svobody z Publishers a v režii Janka Cingroše z filmové společnosti Popojedem.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články