Legenda se vrací: Bryan Adams vydává nové album ve spolupráci s Edem Sheeranem i Jennifer Lopez

Nové album Bryana Adamse
Zdroj: Facebook
Bryan spolupracoval už s různými hvězdamiTěšit se můžete na skvělý výběr skladebZpěvákovy koncerty vždy stojí za návštěvuJennifer pojí s Bryanem dlouholeté přátelství+ 6 fotek+ 7 fotek

Ikonický písničkář Bryan Adams vydává v pořadí čtrnácté studiové album Shine A Light, které vyjde 1. března letošního roku. Na dvanáctitrackové desce se mísí rock, pop a R&B.

Petra Járková
Petra Járková 12. 02. 2019 08:00

Stejnojmenný hlavní singl Adams napsal ve spolupráci s Edem Sheeranem, jediný duet na albu That’s How Strong Our Love Is zase nazpíval s Jennifer Lopez.

„Na Eda jsem narazil v Dublinu na jednom z jeho vystoupení a od té doby jsme byli v kontaktu. Následně jsem mu poslal nápad na refrén a on mi během pár dní zaslal několik verzí kompletní písně. Páni, měli byste ho slyšet je zpívat! Pracovat s Jennifer byl zase splněný sen. Naše hlasy dohromady zní úžasně,”  komentuje hlavní atrakce desky Adams.

Kanaďan Bryan Adams patří mezi nejvýraznější zpěváky a skladatele populární hudby osmdesátých a devadesátých let. Neformálně oblečen do modrých džínsů a bílého trička, s elektrickou kytarou v ruce, prezentující poprockové skladby, si získal oblibu fanoušků po celé zeměkouli. Během své kariéry získal Řád Kanady a Řád Britské Kolumbie za svůj příspěvek na poli populární hudby a za dobročinné akce. Od roku 1998 má svou hvězdu na Kanadském chodníku slávy a v roce 2006 byl uveden do hudební síně slávy.

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články