Která je lepší zpěvačka? Sestra Beyoncé Solange vydává nové album

Solange vydává nové album
Zdroj: Instagram
Beyonce a Solange jako teenagerkySolange je krásná ženai přes svůj talent bude jen sestrou slavnější BeyonceSestry zpěvačky+ 6 fotek+ 7 fotek

Držitelka Ceny Grammy, zpěvačka a skladatelka Solange Knowles právě dnes vydává své nové studiové album When I Get Home. Album prozkoumává originalitu, ptá se na otázky, jak si neseme evoluci s sebou, nebo kolik toho v průběhu historie odkládáme.

Petra Járková
Petra Járková 8. března 2019

Zpěvačka Solange Knowles se vrací do Third Ward Houston, aby si na tyto otázky odpověděla. Album, které si celé napsala, zprodukovala a nazpívala, vyšlo před pár dny bez jakéhokoliv předchozího upozornění na všech digitálních platformách.

K natáčení alba si Solange pozvala spousty zajímavých hostů: Tyler, The Creator, Chassol, Playboi Carti, Standing on the Corner, Panda Bear, Devin the Dude, The-Dream a další.

Miley si dá "brčko" ráda.
Mohlo by Vás zajímat:

Nejznámější huliči marihuany: Barack Obama i Oprah Winfrey

Tato deska reprezentuje další fázi vývoje zpěvačky na její umělecké cestě. V rámci vydání alba A Seat at the Table v roce 2016 Solange vystupovala jako umělkyně v rámci show v Guggenheimově muzeu a v Chinati Foundation v Texasu. Také měla svoji video art instalaci v londýnském muzeu Tate Modern a v Hammer Muzeu v Los Angeles.

To také vedlo k sérii vyprodaných koncertních turné na legendárních místech po celém světě, včetně Radio City Music Hall, the Kennedy Center a Sydney Opera House.

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Další články