Máte problémy se spánkem? Magický míček Sense vás jich zbaví

Malý, ale velmi šikovný – právě takový je Sense.
Zdroj: Techinsider.io

Na trhu se nedávno objevila perfektní pomůcka pro lidi trpící nespavostí a dalšími podobnými obtížemi – míček Sense. Jak přesně funguje?

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 29. 06. 2016 14:39

Sense vznikl v rámci startupu Hello, který sídlí v San Francisku. Je navržen tak, aby s ním dokázal pracovat opravdu každý – tedy i techničtí antitalenti.

Techinsider.io

Pokud ho umístíte vedle své postele (například na podlahu či noční stolek) a zapnete do zásuvky, bude během noci monitorovat podmínky panující ve vaší ložnici – teplotu, kvalitu vzduchu, vlhkost, úroveň hluku a tak dále. Získané údaje následně vyhodnotí a prostřednictvím speciální aplikace vám sdělí, co je zapotřebí zlepšit.

Techinsider.io

Součástí Sense je i Sleep Pill – malé tlačítko určené k připnutí na polštář, které míčku umožňuje sledovat, jak se ve spánku hýbete.

Techinsider.io

Každé ráno pak budete mít připraven kompletní report z uplynulé noci, obsahující detailní informace o průběhu a kvalitě vašeho spánku.

Techinsider.io

To ale zdaleka není všechno. Jakmile si lehnete a zhasnete světla, Sense se rozzáří buď zeleně (ideální podmínky pro spánek), žlutě (něco je zapotřebí změnit) nebo červeně (nevyhovující podmínky pro spánek). V případě zájmu ho lze samozřejmě využívat také jako sofistikovaný budík.

Techinsider.io

A kolik tato téměř zázračná vychytávka stojí? V přepočtu jen necelých 3 150 korun!

Nestíháte po ránu? Zamiřte po probuzení k tomuto zrcadlu. Se vším vám pomůže:

Zdroj: Tech Insider

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články