Fit a krásnátestovánísoutěže

Nacistická stvůra Ilse Koch a svlékání kůže zaživa. Před 74 lety byl osvobozen koncentrační tábor Buchenwald

Zdroj:Wikimedia Commons

+ 9 fotek+ 10 fotek

Uběhlo 74 let od osvobození koncentračního tábora Buchenwald, který byl spojován s heslem „vyhlazení prací“. Jím se jeho nacistické vedení řídilo a po dobu jeho existence z něj také udělalo jedno z nejkrutějších míst na území třetí říše. A tam také působila sadistka Ilse Koch.

Petra Járková 24. května 2019

Když Američané 11. dubna 1945 dorazili do Buchenwaldu, našli tam na 20 tisíc lidí. Šťastného konce se nedočkalo 65 tisíc osob, zejména politických vězňů a Židů. Němci se před příchodem Američanů snažili umístit vězně jinam – asi dvacet tisíc lidí putovalo do Dachau a do terezínského ghetta, kde se nakonec dočkali svobody.

Bestiální dozorkyně

Tábor se do historie zapsal také kvůli jeho šílené dozorkyni a manželce komandanta Karla-Otto Kocha, Ilse Koch, která měla zabíjení doslova v krvi.

Přezdívalo se jí Čarodějnice z Buchenwaldu, Fena z Buchenwaldu nebo také Bestie z Buchenwaldu a je zřejmé proč – libovala si totiž v týrání lidí. Podle svědků, kteří šílenou ženu zažili, měla Ilse ve zvyku uchovávat si po smrti obětí nějaký z jejich orgánů nebo kusy kůže. Hlavy zemřelých jí pak údajně sloužily jako těžítka.

Koch se dala k nacistům v roce 1932 a o čtyři roky později se provdala za komandanta koncentračního tábora v Buchenwaldu Karla-Otto Kocha. Žili v pěkném domě v Buchenwaldu a působili jako spokojený pár. Jejich život se od životů normálních lidí ale diametrálně odlišoval.

Thumbnail # Nacistický kolaborant? Největší mýty o Vlastovi Burianovi, který se narodil přesně před 128 lety
Mohlo by Vás zajímat:

Nacistický kolaborant? Největší mýty o Vlastovi Burianovi, který se narodil přesně před 128 lety

Nymfomanka a tyranka

llse byla nymfomanka, která zbožňovala týrání vězňů v táboře. To spočívalo například v tom, že je zbila a nutila je vykonávat sexuální aktivitu.

Kromě toho, že si libovala v mučení, vybírala si také vězně, kteří měli výrazná tetování, a stahovala jim kůži. Z ní si pak dělala stínítka, rukavice, obaly na knihy, a dokonce se pyšnila i vlastnoručně vyrobenou kabelkou.

Koch byla nakonec v roce 1943 společně se svým manželem zatčena. Otto byl obviněn z korupce a z krádeže peněz a cenností zavražděných Židů a byl popraven 5. dubna 1945.

Bestiální Ilse byla do roku 1944 vězněna a poté byla pro nedostatek důkazů propuštěna. Na konci války ji nakonec zatkly americké úřady. Zbytek života strávila ve vězení, kde v roce 1967 ve svých šedesáti letech spáchala sebevraždu.

NA ZVĚRSTVA ILSE KOCH SE PODÍVEJTE V GALERII:

Další články

Zavří­t reklamu