Nahý unikát: V Praze se otevírá nová galerie plná svlečených lidí

VOAYER_GALLERY je první svého druhu
Zdroj: VOAYER_GALLERY
VOAYER_GALLERY je první svého druhuNa exponáty si můžete sáhnoutNajde si místo i pro vás, pokud byste se chtěli vystavitNa místě najdete nahé muže i ženy v nejrůznějších pózách+ 1 fotka+ 2 fotky

Zítra se otevře VOAYER GALLERY, první galerie na světě se stálou expozicí skutečných nahých lidí. Bude se nacházet přímo v srdci Prahy na Václavském náměstí 58 a skutečně životní zážitky bude svým návštěvníkům poskytovat na celém čtvrtém podlaží Domu módy.

Petra Járková
Petra Járková 4. dubna 2019

Slovák Mário Petreje, který zorganizoval v Praze a Bratislavě již několik kontroverzních výstav skutečných nahých žen i mužů, 5. dubna otevře VOAYER GALLERY. Bude to první galerie na světě se stálou expozicí skutečných nahých lidí – žen i mužů.

Už pred prvou výstavou som mal myšlienky, vytvoriť priestor, v ktorom by ľudia v plnej prítomnosti obdivovali prirodzenú krásu ľudského tela. No keďže som nemal paniaze a ani skúsenosti, rozhodol som sa uskutočniť Výstavy skutočných nahých ľudí,“ prozrazuje autor kontroverzních výstav.

V priebehu dvoch rokov som zorganizoval päť výstav v dvoch krajinách, ktoré navštívili tisíce nadšených ľudí. Vystavilo sa v nich viac ako 155 ľudí. A hoci dokopy trvali len 15 dní, v čistom výstavnom čase to bolo iba 90 hodín. A to je pre skutočne životný zážitok naozaj veľmi málo času. Preto svoje brány už 5. 4. 2019 otvorí Galéria VOAYER, aby ten prirodzený, pokojný a ľudský zážitok, trval naveky,“ vysvětluje, proč se rozhodl otevřít svou galerii.

Hellboy a Batman.
Mohlo by Vás zajímat:

Ojedinělá výstava pro celou rodinu: Galerie ocelových figurín vás přenese do světa pohádek, filmů, ale i luxusních automobilů

Galerie, kterou budou moci navštívit pouze lidé starší 18 let, bude otevřena od úterý do neděle. Každý den bude sestaven ze čtyř výstavních vstupů, kdy každý bude trvat 90 minut a stejně jako na výstavách, i v galerii bude každý den vystaveno sedm nových lidí. Petreje však také návštěvníkům umožňuje, aby se vystavili.

Počítame s tým, že rovnako ako na výstavách, aj v galérii sa nájdu odvážni návštevníci, ktorí sa budú chcieť stať exponátom. Aj na nich samozrejme myslíme a bude tu pre nich vždy miesto pripravené,“ říká Mário Petreje.

V galerii, do které bude stát vstupenka 550 korun, se bude moci fotografovat a návštěvníci se budou moci některých exponátů dotýkat. Prostory VOAYER GALLERY se budou moci také pronajímat pro soukromé akce a sám Petreje zde plánuje organizovat i jiné zajímavé události.

Hlavná ponuka však vždy bude o ľuďoch a pre ľudí. Pretože slogan galérie znie: ĽUDIA SÚ UMENIE,“ vysvětluje autor a dodává: „Nemajte očakávania, lebo budete sklamaní. Stačí prísť s otvorenou mysľou a o skutočne životný zážitok sa postaráme.“

Herečka Nikol Heřmánková Kouklová: V Ordinaci jsem byla velmi krátce, protože mi to na DAMU zakázali natáčet

Herečka Nikol Heřmánková Kouklová: V Ordinaci jsem byla velmi krátce, protože mi to na DAMU zakázali natáčet

Další články