Nedejte zimě šanci. Dopřejte své pokožce i tělu pořádnou péči!

Nedejte zimě šanci. Dopřejte své pokožce i tělu pořádnou péči!
Zdroj: Pixabay

Léto bylo sice krásné, ale naší pleti dalo pěkně zabrat. Teď je tady podzim a nadcházející zima a ani ti nebudou milosrdní. Nezanedbávejte péči o sebe a abyste v boji za zdravou a zářivou pokožku nebyli sami, povolejte si na pomoc šikovné pomocníky.

Speciální projekt
Speciální projekt 5. listopadu 2021

V létě se sice rádi vyhříváme na sluníčku, které je pro lidský organismus velmi prospěšné, zároveň ale při nesprávné péči může napáchat pěkné škody. Jinak je to v zimě, střídáme teploty, doma máme vytopeno a suchý vzduch a kůže trpí. Nabudit je však před chladným počasím celé tělo.

Zázrak jménem kozí mléko

Nedejte zimě šanci. Dopřejte své pokožce i tělu pořádnou péči!Capri
Vítr, déšť, první ranní mrazíky, ti všichni společně útočí v zimě na naši pokožku. Proto je třeba se jí věnovat. Kozí mléko je bohaté na vitamíny, aminokyseliny a minerály, které blahodárně působí na naši pokožku. Kosmetika Capri a její značka Le Chaton přináší pečující produkty v podobě pleťových krémů, sér, masek i očních krémů obsahují kozí mléko, máslo, syrovátku a kolostrum. Jejich celkový obsah je 30 %, což je opravdu vysoké množství. Kosmetika díky tomu pokožku chrání před okolními vlivy a vyživuje ji do hloubky. Novinkou je luxusní krém TRÉSOR CRÈME HIGHTECH LIFTING, který obsahuje kozí máslo a směs hydrolyzované ovesné bílkoviny, ale i celou řadu dalších prospěšných látek. Produkty jsou dostupné na www.kosmetikacapri.cz s dopravou zdarma.

Péče i pro muže

Nedejte zimě šanci. Dopřejte své pokožce i tělu pořádnou péči!Notino
Pečovat o svoji pleť, bez ohledu na roční období, by měli bez debat i muži, protože přestože jejich pleť je sice obecně silnější než pleť žen, i na ni však působí znečištěné ovzduší, UV záření i každodenní vypětí. Právě pro pány je určena speciální péče o pleť i vlasy Saffee Men Urban DTX. Jde o intenzivní hydratační sérum s kyselinou hyaluronovou. Zajistí vám mladistvý vzhled a první výsledky uvidíte už po první aplikaci a po osmi dnech už nikdo nepřehlédne viditelně odpočatý a omlazený vzhled.

Káva pro krásu i potěšení

Nedejte zimě šanci. Dopřejte své pokožce i tělu pořádnou péči!Albert

Káva na nás má velké účinky. Pokud máte doma kávovar na mletou kávu, uschovejte si lógr a připravte si domácí pleťovou masku. Stačí přidat lžičku medu, hořkého kakaa, mléka nebo jogurtu a právě zmíněného lógru. Tahle homemade maska vám pomůže zatočit s kruhy a váčky pod očima, pleť rozjasní a hydratuje. Dopřejte si ale také pořádný hrnek dobrého kafe nebo kávový dezert. Asistovat vám v přípravě bude káva Perla, kterou nabízí Albert. Co vyzkoušet třeba espresso-tonic, tiramisu nebo kávové nanuky?

Pozitivní účinky mikroproudu

Nedejte zimě šanci. Dopřejte své pokožce i tělu pořádnou péči!Foreo
Technologie mikroproudu je novým trendem v péči o pleť. A zatímco dřív bylo třeba si pro tuto péči, která posouvá kondici tváře na zcela novou úroveň, dojít do salonu, nyní si ji můžete dopřát v pohodlí domova. A to díky novému tónujícímu pleťovému přístroji FOREO BEAR. Ten využívá dokonce pokročilou technologii mikroproudu a navíc T-Sonickou pulzaci k procvičení více jak 65 svalů na obličeji a krku. Napíná a zpevňuje ji, čímž ji omlazuje, tvaruje a poskytuje jí profesionální ošetření.

Srdce jako zvon

Nedejte zimě šanci. Dopřejte své pokožce i tělu pořádnou péči!Naturevia
Pokožka potřebuje intenzivní péči bez ohledu na počasí, abyste se cítili dobře, je však třeba dopřát pozornost i zbytku těla. Myslete i na své zdraví a dopřejte si po čtyřicítce, kdy můžeme cítit úbytky energie a vitality, koenzym Q10. Ten je nezbytnou součástí všech buněk, nejvíce se vyskytuje v srdci, plících a játrech. Novinka Naturevia Koenzym Q10 Cardio obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10 přírodního původu, vitaminy B1, E a selen. Tato unikátní kombinace vám dodá zpět životní elán a v kondici bude nejen vaše tělo, ale také mysl.

Znásobte účinky čaje

Nedejte zimě šanci. Dopřejte své pokožce i tělu pořádnou péči!Svět minerálů
Že má čaj blahodárný vliv na lidský organismus, to se ví odnepaměti. Znásobte jeho účinky pozitivním vlivem minerálů. Přidat  je stačí do do konvičky s čajem, využít lze i elixír z harmonizující vody. Třeba voda s avanturínem pomůže v boji s přebytečnými kily. Nezapomeňte však na to, že kameny je třeba každý měsíc při úplňku nechat nabít!

 

 

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Další články