Nevěřil svým vlastním očím a plakal štěstím: Muž po dlouhých sedmi letech našel svého ztraceného kocoura

Ilustrační foto
Zdroj: Pixabay.com

Vztah mezi člověkem a jeho zvířecím přítelem může být neskutečně silný. Dokonalým příkladem je jistý pan Robert, který si vytvořil silné poutu se svým kocourem Chebonem. Jenže ten se před sedmi lety zatoulal a zdálo se, že ti dva už se nikdy nepotkají. Teď se ale stal malý zázrak: kocour se totiž našel - v jiném státě.

Kateřina Sobolová
Kateřina Sobolová 3. prosince 2019

Kocour Chebon se zatoulal před dlouhými sedmi lety. Bylo to v době, kdy se jeho páníček plánoval přestěhovat z Kalifornie do Ohia, ovšem když se jeho kočičí parťák ztratil, své plány rychle změnil a celý rok Chebona hledal.

Robert se přitom každý den modlil za to, aby se mu kocour vrátil zpátky domů. „Bože, udělám cokoliv,  jen přiveď Chebona nazpět, „ říkal ve videu zveřejněném na Ventura Country Animal Services. Jenže ani tato výzva mu nevyšla a Robert musel ve svém životě pokračovat sám.

Docela by nás zajímalo, co se chudákovi taxikáři honilo hlavou.
Mohlo by Vás zajímat:

Začněte svůj den vesele. Tento krátký příběh manželského páru a jejich neposedné kočky vás určitě pobaví

Náhoda nebo osud?

Pak se ale stalo něco, v co už možná ani sám nedoufal. Možná to byla náhoda, možná osud, ovšem jednoho dne byl na ulici spatřen nemocný kocour. Žena, která slabého kočičáka našla, se ho ihned ujala a přivedla jej k veterináři. I když byl toulavý kocour po svém dlouhém životě na ulici dehydratovaný a špinavý, tak byl jeho zdravotním stav velmi dobrý.

Po základním vyšetření u něj poté veterinář objevil mikročip, díky němuž zjistil, jak je kocour starý a že má dokonce i svého páníčka – Roberta. „Bál jsem se, že došlo k nějaké chybě,“ konstatoval Robert, když mu veterinář zavolal, že právě našel jeho čtyřnohého kamaráda.

Chebonovi je 19 let

Robert na nic nečekal, zarezervoval si letenku a vydal se na cestu do Los Angeles. Na vysněné setkání s milovaným Chebonem se zkrátka nemohl dočkat. Jeho kocour na něj už netrpělivě čekal v přepravní krabici v soukromém pokoji v Camarillo Animal Shelter a Robert neskrýval dojetí. Svého kočičího kamaráda ihned poznal a slzy mu nezadržitelně tekly proudem.

Toto dojemné setkání zachytil i útulek pro zvířata a video si rychle získalo neskutečný počet diváků, kterým u jeho sledování ukápla nejedna slza. Robert a Chebon, kterému je nyní 19 let, jsou tak konečně zase spolu. Zázraky se zkrátka dějí.

Kočka má na člověka velice pozitivní vliv
Mohlo by Vás zajímat:

Kočka nejenom v roli mazlíčka. Na člověka umí působit i jinak

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Další články