Nová zbraň na záletníky. Testy DNA dokážou odhalit nevěru ze spodního prádla i prostěradla

Nová zbraň na záletníky. Testy DNA dokážou odhalit nevěru ze spodního prádla i prostěradla
Zdroj: Pixabay.com
Je důležité zvážit, jestli v takovém vztahu opravdu chcete být.Téměř vždy to praskne a o to je to potom horší.Možnou známkou nevěry může být i skutečnost, že dotyčná osoba, která dříve nechávala mobilní telefon pohozený na dobře dostupných místech, ho najednou nosí při sobě, nepustí z ruky a při přijímání hovoru zásadně odchází. Váš partner/ka má podezřele mnoho nových věcí? A nemusí jít o nic velkého. Stačí drobnosti jako nový přívěsek na klíče, přátelský náramek, propiska, ale také nová kolínská či parfém apod. Jako dárce uvádí kolegy, kamarády, rodiče a bůhvíkoho dalšího, kteří ho/ji nikdy dříve tolika dárečky nezahrnovali? Pak je čas zpozornět, protože i to může být projev nevěry.+ 2 fotky+ 3 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Důvěra je základem každého partnerského vztahu. Jenže jak už to tak bývá, čas od času ji jeden, ale klidně i oba partneři naruší. Ovšem dokázat nevěru, to není jen tak, tedy pokud se k ní vaše drahá polovička sama nepřizná. Nyní se však na trhu objevilo několik společností, které nevěru odhalují poněkud netradičními způsoby – třeba na základě DNA ze spodního prádla nebo prostěradla.

Kateřina Sobolová
Kateřina Sobolová 3. února 2020

Odhalování sexuálních zločinců pomocí DNA v kriminálkách už za chvíli nebude nic netradičního. To samé v podstatě nabízí i několik společností zpoza velké louže. Nový test americké firmy popisují jako klíčový nástroj, který lidem dokáže poskytnout vědecký údaj o odhalení nevěry.

Nejlevnější služba stojí 2 700 korun

Zákazník musí firmě zaslat důkaz o nevěře, ze kterého bude možno odebrat biologický materiál. Primárně se jedná o spodní prádlo a použitý kondom, ovšem klidně se může použít i jiný podezřelý vzorek podle toho, co podváděný uzná za vhodné.

Společnost Affinity DNA ve svých službách nabízí i možnost testu detekce spermatu z kusu látky, který v přepočtu vyjde na 2 700 korun. Za necelých devět tisíc korun vám společnost dokonce zjistí, jestli vás vaše drahá polovička podvádí s mužem nebo se ženou. Nejdražší možnost, která je v nabídce, pak srovná vaše DNA s podezřelým vzorkem, který jim zašlete.

Na webu Affinity DNA už si můžete přečíst i recenze od několika spokojených zákazníků. „Děkuji vám za vaši pomoc v této velmi obtížné věci. Upřímně si této služby cením,“ napsal jeden ze zákazníků.

Podvedla jste ho s tchánem a teď se do stavby neženete?
Mohlo by Vás zajímat:

Příběh Lindy (32): Podvedla jsem manžela se svým tchánem. Nemohu s tím dále žít

Na tři roky do vězení?!

Ovšem vůči těmto společnostem přišlo i varování ze strany právních odborníků, kteří upozorňují na to, že testy DNA na spodním prádle či prostěradle mohou být nezákonné, pokud nemají souhlas všech zúčastněných stran. A to většinou asi nemají…

Zajímavostí také je, že společnosti, které za Atlantikem či v Irsku tyto testy provádějí, odmítají zpracovávat nabídky z Velké Británie. Tam totiž platí zákon o lidských tkáních z roku 2004, který říká, že je zločinem vlastnit něčí tělesný materiál s úmyslem provést analýzu DNA bez jeho souhlasu. Za tento trestný čin tam dokonce hrozí odsouzení na odnětí svobody v délce až tří let.

I přesto společnost HomeDNADirect provozuje prostřednictvím Googlu reklamy – do vyhledávače jen stačí zadat slovní spojení testování DNA bez souhlasu.

A co vy a nevěra? Pokud vás potkala, máte nějakou neobvyklou zkušenost s tím, jak jste ji dokázali odhalit?

NA DALŠÍ PROJEVY NEVĚRY SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články