Fit a krásnátestovánísoutěže

Nová řada seriálu Mladý papež z produkce HBO přichází: Jude Law jako okouzlující muž v čele církve

Zdroj:HBO

+ 3 fotky+ 4 fotky

Pius XIII. je v kómatu. Po nečekané přestávce se Voiellovi podaří dosadit na papežský trůn Sira Johna Brannoxe, umírněného, okouzlujícího a sofistikovaného anglického aristokrata. Nový papež však pod zdánlivě dokonalou fasádou skrývá mnohé slabiny a tajemství

Petra Járková 10. prosince 2019

Pius XIII. je v kómatu. Po nečekané a záhadné přestávce se Voiellovi podaří dosadit na papežský trůn Sira Johna Brannoxe, umírněného, okouzlujícího a sofistikovaného anglického aristokrata, který přijme jméno Jan Pavel III.

Nový papež

Nový papež však pod zdánlivě dokonalou fasádou skrývá mnohé slabiny a tajemství. Záhy si také uvědomí, jak obtížné bude nahradit jeho charismatického a význačného předchůdce.

Thumbnail # Díky seriálu Narcos bude sněžit už nyní: Skutečný příběh drogového krále Pabla Escobara
Mohlo by Vás zajímat:

Díky seriálu Narcos bude sněžit už nyní: Skutečný příběh drogového krále Pabla Escobara

Skandály

Ve Vatikánu se Voiello mezitím ze všech sil snaží spravovat církev sužovanou nejen skandály – které by mohly všem předním představitelům zlomit vaz – ale i hrozbami zvenčí.

Vnitřní rozpory

Ukáže se, že Sofia a Esther jsou úplně jiné, než by se na první pohled mohlo zdát, a kardinál Gutierrez i nadále bojuje se svými vnitřními rozpory. Následně si řada věřících udělá modlu z Pia XIII., který začne ze svého nemocničního lůžka vysílat podivné zprávy. Dokud…

NA SNÍMKY Z NOVÉHO SERIÁLU SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Další články

Zavří­t reklamu