Fit a krásnáTestováníSoutěže

Jaká tajemství skrývá kuchyň? Krásnou a zdravou pleť!

Jaká tajemství skrývá kuchyň? Krásnou a zdravou pleť!
Zdroj: Báze pro pleťovou masku FOREO Imagination
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Že je švédská beauty-tech značka FOREO inovativní ve všem, co se pleti týče, to je známá věc. Teď však její experti přicházejí s něčím, co překračuje hranice představivosti, FOREO Imagination.

Speciální projekt 26. listopadu 2021

Nová báze pro pleťovou masku FOREO Imagination je v péči o pleť skutečně přelomová. Vznikla jako reakce expertů FOREO na to, že lidstvo jakoby zapomínalo na fakt, že bez přírody nemůžeme plnohodnotně fungovat. Ve FOREU si proto dali za cíl ztracenou rovnováhu obnovit. 

Buďte si s přírodou blíž

„Spotřebitelé jsou stále náročnější a požadují víc než jen efektivní péči o pleť. Touží po holistickém přístupu, který vyživuje jak pleť, tak i mysl. A náš nový produkt Imagination to dokáže. Tato báze pro pleťovou masku, která obsahuje Triple Infusion Complex, významně zvyšuje vstřebatelnost aktivních látek a je navržena tak, aby se dokonale spojila s čerstvými ingrediencemi z Vaší ledničky nebo spíže. Funguje jako dvojí síla – aktivuje a maximálně využije potenciál organických surovin a zároveň umožňuje jejich vstřebávání do hlubších vrstev pleti. To, že si můžete hrát a být kreativní při vytváření své vlastní péče na míru je bonusem navíc, který Vám otevře nové obzory a umožní vám sblížit se s přírodou zase o trošku víc,“ vysvětluje generální ředitel společnosti FOREO Boris Trupčevič.

Krásná a zdravá pleť s bází pro pleťovou masku FOREO Imagination

FOREO totiž chce nabídnout zákazníkům nikoliv univerzální produkt, ale chce ho postavit do centra dění a umožnit mu svobodně se rozhodnout, jaké složky chce ve své denní pečující rutině opravdu mít. Pečující produkty FOREO seženete na www.notino.cz, nyní v rámci Black Friday se slevami, které dosahují až 30 procent.

Ale v čem přesně tato svoboda spočívá? Vy sami si rozhodnete, které čerstvé ingredience z vaší vlastní kuchyně necháte na svoji pleť působit. Protože působení přírodních ingrediencí na lidskou kůži bylo přece známo ještě předtím, než se Kleopatra toužící po půvabnější pokožce poprvé ponořila do oslího mléka… 

Jenže přesto, že jsou organické ingredience přímo nabité vitamíny, minerály, antioxidanty a živinami, pravdou je, že nedokážou proniknout skrze kožní bariéru. Zůstávají na povrchu pleti a nemohou tak své kouzelné účinky plně rozvinout.

Vyjímečné složky zesilují účinek

A proto vzniklo FOREO Imagination a jeho Triple Infusion Complex. Jde o kombinaci tří výjimečných složek, které zesilují účinnost organických ingrediencí a usnadňují jejich absorpci do pleti: speciálního esteru, hydratační látky a mastných kyselin. Ester umožňuje pronikání ve vodě rozpustných aktivních látek do pleti. Zvlhčující látka pleti hydratuje, zároveň působí jako rozpouštědlo a „přepravuje“ výživné složky přes hydrolipidický film do hlubších vrstev pleti. A konečně mastné kyseliny, především dobře známé omega-6 mastné kyseliny, velmi výrazně usnadňují absorpci, aktivně optimalizují úroveň hydratace, zlepšují pružnost pleti a mají pozitivní vliv na její ochrannou funkci.

Hydratovaná pleť pomocí báze FOREO Imagination

Díky těmto třem složkám se vitamíny, antioxidanty a živiny z čerstvých organických surovin dostanou do hlubších vrstev pleti, kde jejich působení přináší viditelné výsledky. Báze je nabitá prospěšnými složkami, jako je kyselina hyaluronová s nedostižnými hydratačními vlastnostmi, na antioxidanty bohatý skvalan a vitamín E a zklidňující vitamín B, které zvyšují hladinu hydratace pleti a zanechávají ji hebkou a šťavnatou. Kromě krásné a zdravé pleti si navíc vychutnáte relaxační chvilku sami pro sebe.

Masku nejdřív otestujte

Než se do výroby domácích pleťových masek pustíte, nezapomeňte si ověřit, co by mohly s vaší pletí udělat. Řada přírodních látek totiž při kontaktu s pletí vyvolává alergie, třeba esenciální oleje jsou sice známé pro své blahodárné účinky, pleť však mohou nepříjemně podráždit. Syrové vaječné bílky zase působí proti stárnutí, ale člověka mohou vystavit bakterii Salmonela. Ideální je před tím, než masku nanesete na obličej, udělat test, kdy malé množství směsi na ruku a vyčkáte na případnou reakci. 

Poté můžete začít tvořit, stačí smíchat vaše oblíbené organické ingredience s jednou čajovou lžičkou báze Imagination a směs rovnoměrně nanést na pleť. Inspirovat se můžete oblíbenými domácími tipy celebrit.

Chvilka pro sebe s domácí pleťovou maskou FOREO Imagination

„Naše pleť je velmi inteligentní – chrání nás před vnějšími vlivy, dokáže se sama regenerovat a její občas dramatické reakce na určité podněty nás upozorní, když něco není v pořádku. Stejně chytrá je i příroda, která je dokonalou zásobárnou úžasných aktivních látek – spousta z nich však zůstává nevyužitá, protože si s nimi naše pleť neumí poradit. Dá se říct, že naše kůže potřebuje klíč k odemknutí svého absorpčního potenciálu. A tímto klíčem je Imagination. FOREO vám poskytne mapu ke krásné a zdravé pleti. O tom, jakou dobrodružnou cestou se vydáte už rozhodujete sami,“ vysvětluje Trupčevič.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články