Originální „vinný kondom“ ochrání váš oblíbený nápoj před zvětráním

Vinné kondomy aneb nikdy nepijte bez ochrany!
Zdroj: Huffingtonpost.com
Jednotlivé vinné kondomy jsou baleny stejným způsobem jako kondomy klasické.Velmi snadno se nasazují......a utěsní láhev stejně dobře jako různé vinné zátky (možná i lépe).Krabička se šesti kousky vás přijde na zhruba 255 korun.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Patříte k milovníkům dobrého vína? Pak by vás mohla zaujmout tato praktická vychytávka, která se díky startupovému portálu Kickstarter nedávno dostala do prodeje.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 22. listopadu 2016

Jen těžko se najde někdo, komu by chutnalo staré a zatuchlé víno.

Způsobů, jak utěsnit nedopitou láhev, existuje celá řada, ale tenhle je opravdu originální. Jde totiž o speciální kondom, který se natáhne na její hrdlo.

Tento produkt se poprvé objevil před dvěma lety na startupovém portálu Kickstarter, a jelikož jeho autoři vybrali dost peněz na to, aby mohli zahájit výrobu, v současné době si ho již lze koupit (alespoň teoreticky – je totiž dočasně vyprodaný). Balení šesti kusů vás přijde na zhruba 255 korun.

Jediný problém spočívá v tom, že kondom rovněž zabrání úniku vzduchu, který do lahve pronikl po jejím otevření. Z tohoto důvodu byste si k němu měli pořídit i sprej s inertními plyny – nejprve dovnitř vstříknete malou dávku plynů a až poté nasadíte „čepičku“.

Prohlédněte si tuto vychytávku v galerii:

Zdroj: The Huffington Post

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články