Speciál: Průvodce kvalitouSpeciál: Hubněte s námiTestování

#pinktober: Která restaurace se zapojí do boje s rakovinou prsu růžovým menu a ve které vystoupí Divokej Bill

#pinktober: Která restaurace se zapojí do boje s rakovinou prsu růžovým menu a ve které vystoupí Divokej Bill
Zdroj: BeBop bar
+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Růžový říjen “#pinktober” je na celém světě měsícem boje proti rakovině prsu a podpory nemocných žen. Do této akce se zapojilo i mnoho podniků, obchodů, restaurací i organizací, jenž výtěžek či jeho část věnují organizaci, která s touto problematikou pomáhá. Kde si můžete dát růžový drink nebo menu? Kam si zajít za dobrou muzikou? Připravte si růžové menu doma i vy!

Petra Járková 8. října 2019

Prvotní myšlenka

Tato myšlenka – Breast Cancer Awareness Month – vznikla v roce 1985 v USA a cílem je podpořit prevenci, ale také ukázat, jak se                  s nemocí potýkají ženy a jejich rodiny, které potkala.

Hotel Alcron

Hotel Alcron se letos zapojil k #pinktober ve spolupráci s organizací Mamma HELP. V hotelové restauraci La Rotonde na vás čeká chutné Růžové menu a v BeBop baru najdete nabídku dvou delikátních Růžových koktejlů.  Část výtěžku z prodeje této Růžové nabídky poputuje na konto sdružení Mamma HELP, které letos slaví 20 let v České republice.

Hard Rock Cafe Praha

Oblíbená kapela Divokej Bill zase v rámci #pinktober zahraje 23. října v Hard Rock Cafe Praha. Výtěžek z celé akce podpoří také organizaci Mamma HELP.

Kuchařská show před NC Eden

Měsíc v růžové je skvělá příležitost upozornit na to, jak důležitá je pro naše zdraví kvalitní a rozmanitá strava. Proto se bude konat Kuchařskou show na náměstí před NC Eden 4. 10. od 13 hodin, kde se nejen naučíte chutně a zdravě vařit, ale budete si moci popovídat o zdravé stravě.

Kočičí kavárna v Plzni nabízí kočičky

Mamma HELP centrum Plzeň podporuje i majitelka plzeňské Kočičí kavárny paní Jana Augustinová. Po celý měsíc říjen si můžete v této kavárně zakoupit látkovou kočičku, která byla vyrobena v tamních artedílnách.

SESTAVTE SI RŮŽOVÉ MENU I VY, RECEPTY NAJDETE V GALERII:

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články