Představujeme The PMS Package, menstruační krabičku první pomoci

Balení obsahuje čokoládové tyčinky, hebké ponožky a další drobnosti, které zpříjemní menstruaci.
Zdroj: Designtaxi.com
Tato fotografie dokonale ilustruje, po čem ženy trpící premenstruačním syndromem (PMS) touží nejvíc – schoulit se do klubíčka v oblíbeném pyžamu a ukázat se světu až po skončení cyklu.Během menstruace se potýkají s křečemi, nadýmáním, změnou nálad i depresí. A že jich vůbec není málo – až 3 ze 4 žen tyto příznaky každý měsíc obtěžují.Dva devatenáctiletí hoši ale přišli na to, jak nás během periody snést. Vymysleli The PMS Package – krabici plnou čokolády a jiných pozorností, které nás budou rozmazlovat.Menstruační krabička první pomoci obsahuje čokoládové tyčinky, popcorn, celozrnné drobnosti, plyšového medvídka s nápisem „Jsi perfektní“ nebo bombičku do koupele.+ 5 fotek+ 6 fotek

Změny nálad, citlivá prsa, chutě, únava, podrážděnost, deprese. Premenstruačním syndromem (PMS) trpí podle respektované instituce Mayo Clinic 3 ze 4 menstruujících žen. Není tak divu, že se většina z nás touží během periody zahrabat pod peřinu a vylézt, až když je po všem. A právě tomu porozuměli – ach ano – dva devatenáctiletí muži.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 6. března 2017

Luke Buchy s Ashtonem Oneskem vytvořili „The PMS Package“ – krabičku plnou sladkostí, slaných drobností a dalších pozorností, které mají ženám zpříjemnit menstruační cyklus.

„Jsi perfektní“

„Když matka příroda klepe na dveře, spolu s ní i PMS balíček,“ zní slogan společnosti a trefuje se do černého. Když máme „naše dny“, netoužíme po ničem jiném než po čokoládě, tlustých a hebkých ponožkách a úlevě od bolesti.

muž, žena
Mohlo by Vás zajímat:

Vzhled prozradí nemoc, menstruaci i délku pánské chlouby: 9 veřejných tajemství lidského těla

Toto všechno nám The PMS Package podle tvůrců dopřeje. Menstruační krabička první pomoci obsahuje čokoládové tyčinky, popcorn, celozrnné drobnosti, plyšového medvídka s nápisem „Jsi perfektní“ nebo bombičku do koupele. Obsah balení záleží na typu, který zvolíte.

K dostání jsou tři velikosti – mini, original, perfect. V balíčku Mini za 15 dolarů najdete 5 až 7 překvapení, typ Original nabízí 8 až 10 pozorností a stojí 25 dolarů. Zažíváte-li při menstruaci hotová muka, skočte po krabici Premium. Bude pro vás nachystáno 11 až 14 drobností za cenu 30 dolarů.

Potěšení až k domovnímu prahu

Ke každému balení si pak můžete navolit extra položky, jako tampony nebo pilulky Midol na utišení menstruačních křečí.

Čokoláda má řadu pozitivních účinků na náš organismus.
Mohlo by Vás zajímat:

Potvrzeno: Dát si k snídani čokoládový dort je zdraví prospěšné!

Důležitá poznámka – PMS balíček vám služba doručí až k domovnímu prahu.

Smutnou zprávou však zůstává, že společnost zatím doručuje svůj produkt jen do Spojených států, Británie, Kanady, Mexika a Austrálie.

A tak si prozatím musíme svůj PMS balíček sestavit samy.

Zdroj: The PMS Package

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Další články