Retro erotika: Naši dědečkové dávali přednost plnějším tvarům

Ženy, víno a zpěv
Zdroj: Profimedia
Jejda, pejsku, co to děláš?Erotické fotky dob minulýchŽeny, víno a zpěvErotické fotky byly oblíbené odjakživa+ 6 fotek+ 7 fotek

Představa dřívější a dnešní erotiky se diametrálně liší, avšak odhalená ženská těla přitahovala muže odjakživa. Pojďte se podívat na ženy, které připadaly sexy mužům v minulém století.

Redaktor
Redaktor 21. ledna 2019

Dnes by se jen málokdo chtěl dívat na nekvalitní černobílé fotografie se ženami plných tvarů, které toho mají více zarostlého než odhaleného. Dřív to ale bylo jinak, a jelikož byla erotika jednou z mála povolených věcí, užívalo se jí do sytosti.

Čtyřikrát týdně se miluje jen 6,5 % lidí.
Mohlo by Vás zajímat:

Pravdy o našich sexuálních životech v číslech: Jak často a dlouho si dopřáváme sex?

Dalším důvodem, proč byly velmi oblíbené erotické fotografie, byly peníze. Do luxusních podniků s lehkými ženami a nejrůznějších striptýzových barů totiž chodili jen bohatí pánové na úrovni. Dělnické třídě tak nezbývalo nic jiného, než se spokojit s nejrůznějšími časopisy a obrázky, aby byl jejich intimní život také pestřejší.

Na fotografiích uvidíte nejrůznější ženy v dosti odvážných pózách i kostýmech. Některé situace vám možná dokonce budou připadat k smíchu, ale věřte, že muži tyto erotické akty doslova hltali.

Herečka Nikol Heřmánková Kouklová: V Ordinaci jsem byla velmi krátce, protože mi to na DAMU zakázali natáčet

Herečka Nikol Heřmánková Kouklová: V Ordinaci jsem byla velmi krátce, protože mi to na DAMU zakázali natáčet

Další články