Richard Gere se svou manželkou Alejandrou srší láskou na všechny strany. Problém jim nedělá ani velký věkový rozdíl

Richard Gere se svou manželkou Alejandrou srší láskou na všechny strany. Problém jim nedělá ani velký věkový rozdíl
Zdroj: Wikimedia Commons/Luisa Mata - Own work, CC BY-SA
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Lamač ženských srdcí z oblíbeného filmu Pretty Woman Richard Gere má po celém světě i ve svých sedmdesáti letech pořád spoustu nápadnic. On ale zůstává věrný jen své Alejandře Silva, která se s ním cítí jako v sedmém nebi. A vůbec žádný problém jim nedělá ani velký věkový rozdíl. Dělí je totiž 33 let.

Kateřina Sobolová
Kateřina Sobolová 1. dubna 2020

Jak začala romantická pohádka těchto dvou hrdliček? Psal se rok 2014, když charismatický americký herec pobýval v hotelu, který vlastnila Alejandřina rodina. Ti dva byli vzájemně představeni a hned v ten samý večer oba cítili velmi silné spojení. Od té doby se už neoddělili, byla to zkrátka láska na první pohled.

Napínavý film Rudý labyrint: Richard Gere raději nenatáčel v Číně, nemají ho tam rádi
Mohlo by Vás zajímat:

Napínavý film Rudý labyrint: Richard Gere raději nenatáčel v Číně, nemají ho tam rádi

Richard je neskutečný gentleman

Richard s Alejandrou si ve svých životech prošli i nelehkými časy, které byly spojeny s jejich předešlými vztahy. I to je ale posilnilo, a když v roce 2018 svůj zpečetili vztah láskyplným „ano“, tak jejich štěstí mohlo vypuknout naplno.

Když sedmatřicetiletá publicistka Alejandra mluví o svém rodinném životě, právem ho přirovnává k pohádce. Jak uvádí brightside.me, Richard je podle jejích slov neskutečný gentleman. Každé ráno se jí zeptá, co by ji potěšilo, a Alejandra je také ráda, že má v dnešní době muže, který si jí váží a neostýchá se jí říct, jak je pro něj důležitá.

Na vášnivou scénu v kočáře mezi Rose a Jackem jen tak nezapomeneme.
Mohlo by Vás zajímat:

7 legendárních filmových sexuálních scén, které vás přikovají k zemi

Nejromantičtější sen

Tento zamilovaný pár se sice nevyhnul několika posměškům ohledně velkého věkového rozdílu, který je dělí, ale ani jeden z nich v tom nevidí absolutně žádný problém. Alejandra dokonce o svém manželovi tvrdí, že je tím nejskromnějším a nejcitlivějším, ale také laskavým, pozorným, vtipným a velkorysým mužem, kterého kdy poznala. Zároveň dodává, že Richard má dokonce více energie, než ona sama. Alejandra zkrátka nyní žije nejromantičtější sen, jaký kdy měla, a nechce se z něj probudit.

Zamilovanost srší také z Richarda, který je prý nejšťastnějším mužem v celém vesmíru. Oženil se totiž se skvělou, inteligentní, zábavnou a citlivou ženou, která je, stejně jako on, ochotná pomáhat lidem v nouzi, takže je naplňují i společné zájmy. Loni se jim navíc narodil chlapeček, který jejich srdce naplnil nekonečnou láskou.

Škola líčení: Jak nanášet make-up a korektor? Vizážistka Diana vás provede líčením krok za krokem

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články