Talent hereckých klanů? Legendární Werichovi, upovídaní Filipovští nebo komedianti Paulovi

29. května 2019
Facebook
Facebook

Slavné děti slavných rodičů. Takhle by se daly nazvat herecké klany, které hýřily uměleckým a komediálním talentem. Pojďte se spolu s námi podívat na ty nejoblíbenější herecké rodiny.

Zdeněk Štěpánek a jeho děti Jana, Petr a Martin

Tři ze čtyř dětí slavného herce Zdeňka Štěpánka se věnují divadlu nebo filmu. Jen Kristina se herectví nevěnuje.

Jan Werich a dcera Jana

Být dcerou hereckého génia nemusí být vždy úplně snadné. Werichova dcera Jana nikdy herečkou být nechtěla, chtěla se stát překladatelkou. Poslechla ale přání svého otce a začala hrát.

Jiřina Štěpničková a syn Jiří

Jejich vztah nebyl vůbec jednoduchý. Jiří své matce vyčítal věznění za nelegální přechod hranice a to jejich pouto zpřetrhalo. Nic to ale nemění na tom, že se v Jiřím maminčiny geny nezapřou.

František Filipovský a dcera Pavlína 

Když chtěla být Pavlína Filipovská jako malá pošťačkou, prodavačkou nebo veterinářkou, její otec měl radost. Nakonec to skončilo stejně tak, že se Pavlína přihlásila na DAMU. Sice jí tam nevzali, ale svůj sen stát se herečkou si stejně uskutečnila.

František Paul a dcera Jana

František Paul byl především komediant a stejně tak jeho dcera Jana tíhne ke komediím. I Janina maminka byla umělkyně – operní subreta. Herečka je ze šesti dětí a jen ona hraje, což se prý ze začátku mamince nelíbilo.

PODÍVEJTE SE NA HERECKÉ RODINY, KTERÉ MAJÍ TALENTU NA ROZDÁVÁNÍ!

Zavří­t reklamu