Toužíte po dokonalých a zdravých chodidlech? Zvládnete to ve 4 krocích

K létu neodmyslitelně patří volné sandály a odhalené nožky. Zvládnete to doma během 30 minut.
Zdroj: Pixabay.com
Horká voda změkčí ztvrdlou kůži na chodidlech.Vezměte si k ruce lufu a krátce masírujte svá chodidla.Na oplátku budete mít sametově hebké nožky.Pokud toužíte po hloubkové péče, obruste ještě pemzou vše, co peeling nezvládl.

K létu neodmyslitelně patří volné sandály a odhalené nožky. Ale abyste je mohli bez obav vystavovat, budou vaše chodidla potřebovat dostatečnou a pravidelnou péči. Nebojte, zvládnete ji i v pohodlí domova, a to během 30 minut.

Eva Jeřábková
Eva Jeřábková 12. července 2018

1. Svým chodidlům dopřejte voňavou lázeň. Horká voda změkčí ztvrdlou kůži na chodidlech. Pro zesílení efektu přisypte do lázně Rochovu sůl nebo sůl s hřebíčkem či výtažkem z mořské řasy.

2. Po 15 minutách relaxace nohy osušte, vezměte si k ruce lufu a krátce masírujte chodidla. Zbavte je odumřelé kůže. Na oplátku budete mít sametově hebké nožky.

Tento podivný trend může mít vážné zdravotní dopady.
.

3. Pokud toužíte po hloubkové péči, obruste ještě pemzou vše, co peeling nezvládl.

4. Nakonec přichází to nejdůležitější – hydratace. Můžete požádat svou drahou polovičku o masáž. Se suchou a zrohovatělou kůží si hravě poradí bambucké máslo, kokosový olej i krém s včelím voskem nebo s vitaminem E.

Herečka Nikol Heřmánková Kouklová: V Ordinaci jsem byla velmi krátce, protože mi to na DAMU zakázali natáčet

Herečka Nikol Heřmánková Kouklová: V Ordinaci jsem byla velmi krátce, protože mi to na DAMU zakázali natáčet

Další články