Speciál: Průvodce kvalitouSpeciál: Hubněte s námiTestování

Sexy prkýnkáři v Praze: Štvanice pořádá 25. ročník světového závodu ve skateboardingu

Sexy prkýnkáři v Praze: Štvanice pořádá 25. ročník světového závodu ve skateboardingu
Zdroj: www.frantisekortmann.eu
+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

V Praze léto začíná už v červnu, a to pořádným varem. Na ostrov Štvanice se totiž sjedou ty nejlepší skejťáci z celého světa, aby v rámci Světového poháru ukázali, co v nich je. Pokoukáníčko to bude i pro slečny, které pohled na vypracované jezdce určitě nenechá chladnými. Kromě toho se v rámci Mysticu bude konat i spousta zábavných a volnočasových akcí.

Petra Járková 7. května 2019

Jeden z nejstarších závodů v Evropě a zásadní milník domácího a světového skateboardingu oslaví ve dnech 28. – 30. června 2019 významné jubileum.

25. ročník Mystic Sk8 Cupu proběhne tradičně na pražském ostrově Štvanice, kde se představí ti nejlepší světoví skateboardisté a skateboardistky a rozdělí si za své výkony prize money v celkové výši 36 500 USD. Závody jsou i letos součástí tour World Cup Skateboarding.

„Pětadvacítka je šílený číslo. Tím spíše, když si člověk vybaví, co tady na Štvanici během těch let všechno zažil. Letos ale chystáme narozky, jak se patří. Plno skejťáků, kteří si Prahu a naše závody zamilovali, již přislíbilo účast. Jednáme také s některými hvězdami ze světové špičky, takže doufáme, že návštěvníkům k tomu čtvrt století ukážeme opět to nejlepší,“ říká ředitel závodu Tomáš Rejman.

Po všechny tři dny bude pro návštěvníky připraven atraktivní doprovodný program, který zahrnuje např. umělecké workshopy, aktivní zónu pro nejmenší, sportovní soutěže nebo prezentace novinek (nejen) ze světa skateboardingu od předních světových výrobců. Večery pak budou patřit zahraničním kapelám a dýdžejům.

Pokud tedy ještě nemáte na poslední víkend v červnu plán, pak navštivte pražský ostrov Štvanice, kde se závody konají, a můžete si být jisti, že takový adrenalinový víkend plný sportu, zábavy a alkoholu jen tak nezažijete.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články