Toužíte po větším poprsí? Tyto bylinky vám mohou pomoci

17. ledna 2019
unsplash.com
unsplash.com

Nebyla k vám příroda štědrá? Nemusíte zoufat a už vůbec přemýšlet nad chirurgickým nožem. Tento „problém“ lze vyřešit naprosto bezbolestnou cestou a hlavně cestou přírodní. Co víc, krom plnějšího dekoltu se budete cítit lépe i fyzicky a předejdete mnohým zdravotním potížím.

Tato cesta je mnohem levější a zaručeně příjemnější variantou, jak docílit většího poprsí. Stačí vyzkoušet tyto bylinky a plnější podprsenka je rázem tu.

Bedrník anýz
Kromě rychlého růstu prsou tato rostlina omlazuje, podporuje trávení a tvorbu mateřského mléka, snižuje plynatost a zápach z úst. Navíc se vám bude i krásně a klidně spát.

Fenykl
Látky, které fenykl obsahuje, podporují tvorbu estrogenu v krvi, což vede k větším ňadrům. Povzbuzení růstu vašeho hrudníku není to jediné, čím je tato bylinka prospěšná. Je součástí kojicích čajů pro maminky, jelikož stimuluje produkci mateřského mléka.

Lopuch
Detoxikace organismu, pevnější a lesklejší vlasy, čistší pleť – a v neposlední řadě zvýšení toku krve do prsní tkáně. Podtrženo, sečteno, tento na první pohled nevzhledný bodlák vám nejen naplní podprsenku, ale krásná budete celá.

V neposlední řadě můžete větším prsům jít naproti i vhodným cvičením. Zpevněním prsních svalů a zapojením těchto bylinek do běžného života se vaše košíčky rázem zvětší. Tak hurá pro novou podprsenku!