Otáčí se váš partner za jinou? Dělá to naschvál, nebo to má v genech?

15. prosince 2018 Lucie Trávníčková
flickr
flickr

Stoupá vám krev do hlavy pokaždé, když se váš milý ohlédne za procházející ženou? Šetřete se, zhluboka se nadechněte a vydechněte. On to totiž nedělá schválně. Doopravdy.

Ne v každé situaci musí na ženu muž zírat proto, že by se mu líbila. Může mít na sobě výrazný kus oblečení, nebo naopak oblečení poskrovnu, a to si přiznejte, že se ohlédnete i vy. Navíc to vašeho partnera může pohoršovat, stejně jako vás, ale zkrátka a jednoduše je to „svítící“ objekt široko daleko a jeho pozornosti neunikl. Stejně jako vašemu okolí. Tak se nedurděte a všimněte si, že se po dotyčné osobě ohlíží více lidí.

Muži mají navíc zírání v povaze od přírody. Když totiž spatří atraktivní ženu, jejich mozky začnou vylučovat neurochemikálie. Pak je zaplaví onen příjemný pocit. Vy byste do toho nešla?

Navíc to mají zakořeněné už z dob puberty, tudíž i jim samotným se to jeví jako přirozené. Když jsou ve skupině, komentují a zírají velmi hlučně a nápadně. Naopak, když je muž sám, často kouká pokradmu a nenápadně.

Ženy mají navíc tendenci soupeřit mezi sebou, která je krásnější. Což je také pro něžné pohlaví přirozené. Jak má pak „chudák“ muž odolat a nepodívat se? Sama víte, jakou ze sebe dokážete vykouzlit kočku, stejně tak to umí i ostatní ženy.

Zavadí-li tedy váš milý pohledem o procházející prsatici, nezlobte se na něj. Podívá se, možná pro nepozornost zakopne, ale pak spadne do náruče vám. Protože vy jste pro něj ta jediná.