Fit a krásnátestovánísoutěže

Tvoje tvář má známý hlas: Těšit se můžete na dva koncerty těch nejlepších interpretů

Thumbnail # Tvoje tvář má známý hlas: Těšit se můžete na dva koncerty těch nejlepších interpretů

Zdroj:Facebook/Tvoje tvář má známý hlas

Milovníci show Tvoje tvář má známý hlas mohou jásat. Připravují se pro ně rovnou dva velkolepé koncerty, na kterých vystoupí ty největší hvězdy ze všech řad.

Petra Járková 24. května 2019

Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 21. prosince 2019 od 14:00 a od 19:00 v pražské O2 areně.

 „Show Tvoje tvář má známý hlas patří mezi nejúspěšnější televizní značky a diváci ji milují. Právě proto jim chceme opět umožnit zažít nezapomenutelnou atmosféru živých koncertů,“ říká Martin Šnýdr, PR a brand manager TV Nova.

 Návštěvníci koncertu se můžou těšit například na Terezu Maškovou, která v show předvedla nezapomenutelné výkony, například když se převtělila do celosvětově oblíbené zpěvačky Pink. Chybět ovšem nebude ani Petr Rychlý nebo vítěz druhé řady Jan Cina.

Thumbnail # Zpěvák Adam Mišík slaví 22. narozeniny: Znáte další perspektivní zajíčky českého showbyznysu?
Mohlo by Vás zajímat:

Zpěvák Adam Mišík slaví 22. narozeniny: Znáte další perspektivní zajíčky českého showbyznysu?

Diváci uvidí na velkolepé scéně mnoho dalších proměn, které vzbudily nejen na sociálních sítích obrovské ohlasy. Oběma koncerty provede fanoušky oblíbený moderátor Ondřej Sokol.

 Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas stále hýbe Českou republikou a těší se velké oblibě u diváků. Nyní mají jedinečnou možnost vidět úžasné proměny i práci špičkových maskérů a kostymérů naživo, a zažít tak neopakovatelnou atmosféru ve velkolepém prostředí pražské O2 areny. Tak si to nenechte ujít ani vy!

Podobné články

Zavří­t reklamu