Baby mop, nový hit e-shopů. Skvělý nápad, nebo kardinální šílenost?

Baby mop, nový hit e-shopů. Skvělý nápad, nebo kardinální šílenost?
Zdroj: the-babymop.com
V listopadu 2019 na trh vtrhl Použití je poměrně snadné. Kde se to celé vypíná ale prodejce neuvádí.Názorné instrukce, jak baby mop používat a čeho se vyvarovat.Podle fotek je to pohoda nejen pro maminku, ale i pro miminko.+ 5 fotek+ 6 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Máte obavy, že s příchodem potomka už nebudete stíhat perfektní úklid domácnosti? Můžete být úplně v klidu, na trh totiž vtrhl "baby mop" - dupačky zkřížené s mopem. Váš malý uzlíček štěstí vám může pomoct krásně vyleštit podlahu ještě dříve, než se postaví na nohy. Produkt ale vzbuzuje velké vášně, kromě nadšených reakcí sklízí i kritiku.

Kateřina Sobolová
Kateřina Sobolová 12. listopadu 2019

Německá společnost Babymop se toho nebojí. V popisu kombinézy ukazuje na její bezpečnost, tedy ochranu jemných tkání a kostí miminka, když zrovna pracuje na precizním leštění podlahy. Vyzývá tak rodiče, aby od začátku využili mobilitu potomků na maximum.

Tato kombinéza zkřížená s mopem původně byla k dispozici pro batolata od 8 do 12 měsíců, tedy pro období, kdy se malé děti plazí nebo lezou po čtyřech a jsou údajně „nejvýkonnější“.

V Amazonu vytírají i kojenci

Internetový obchod Amazon však velikosti kombinéz rozšířil, tudíž už si můžete zakoupit obleček ve velikosti 3 až 6 měsíců nebo 6 až 9 měsíců, takže vaše ratolest může začít pomáhat s domácím úklidem klidně ještě dříve. Prodejce zároveň uvádí, že baby mop v žádném případě nevykořisťuje děti, protože se malý človíček učí už od plenek zodpovědnosti a zdravé pracovní morálce.

Tento vynález se poprvé objevil v japonských knihách. Vynalézaví Japonci totiž chtěli využít potenciál prozatím jen plačících nebo spících kojenců, a tak přišli s novinkou, která si rychle získala spoustu fanoušků. Japonci jsou prostě v oboru originálních vynálezů přeborníky.

Místo chození do posilovny začněte pořádně uklízet
Mohlo by Vás zajímat:

Zhubněte a zpevněte tělo: Rady, jak shazovat kila při úklidu domácnosti

Produkt neobsahuje dítě

V diskuzích mezi zákazníky už se objevilo plno vtipných komentářů a recenzí. „Naše dřevěné podlahy nikdy nebyly čistší, ale na schodech nic moc,“ stojí v jedné z nich.

„Pokaždé, když vyliji chemikálie nebo rozbiji sklo, moje batole to všechno v mžiku posbírá na své malé tělíčko,“ píše v žertu další uživatel. A v pozadí samozřejmě nezůstali ani kritici. „Neobsahuje dítě,“ zní nadpis jedné z recenzí.

Pro legrační fotku či vtipnou scénku je baby mop jistě zajímavý nápad. Jinak si ale raději své dítě užívejte klasickým způsobem a mop dejte do ruky třeba partnerovi.

Na další varianty oživlého mopu se můžete podívat do naší galerie:

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články