Vyladěná rodinka modelky Krainové: Tohle podle ní bude v létě trendy!

Rodina Simony Krainové se stala tváří nové kolekce Bernhardt.
Zdroj: Bernhardt
Kolekci navrhl Simonin dlouholetý kamarád Filip Vaněk.Kouzlu módy první republiky podlehla i módní kritička Františka Čížková.Nová kolekce Bernhardt je na scéně.Módní značku Bernhardt si nemůže vynachválit ani zpěvák Pavel Vítek.+ 6 fotek+ 7 fotek

Špičkové pražské krejčovství se opět po roce objevilo s novou kolekcí a jako tvář si vybralo jednu z nejznámějších rodinek českého showbyznysu. Vy se tak můžete podívat, co bude letos nosit nejen známá modelka, ale i její manžel Karel Vágner a jejich synové Bruno a Max.

Petra Járková
Petra Járková 04. 06. 2019 14:00

Firma Bernhardt s prvorepublikovou tradicí, navazující na Oděvní závody Prostějov, dala na rady našeho předního stylisty Filipa Vaňka a dle jeho návrhů oblékla do originální kolekce Jaro/Léto 2019 kompletní rodinu topmodelky Simony Krainové.

„Upoutal mě koncept firmy Bernhardt. Vyrábí obleky a já jsem obleková. Mám ráda klasiku a vítám její nadčasovost. Dovedu obleky kombinovat i do sportovna, móda je tak hravá, že není problém si vzít k obleku tenisky a stále budete vypadat dobře. Filip Vaněk vsadil na sexy ženské obleky, které mají šmrnc. Vybral krásné látky, barvy a vzory, oslovil mě na spolupráci a nedalo se jinak než souhlasit,“ vysvětlila Simona Krainová, jak se dostala ke spolupráci s firmou Bernhardt.

Jako bonus ji lákalo i to, že kolekci nafotila i se svým manželem Karlem Vágnerem a v originálních dětských oblecích se před fotoaparát Dominika Renče postavili i malí synové Max a Bruno.

„Filip Vaněk navrhl klukům malé obleky, což mi připadá fajn, protože my doma takové věci nemáme. Kluci lítají a chodí do školy většinou v teplákách s dírami,“ s úsměvnou nadsázkou uvedla modelka a pokračovala, „obleky v jejich šatníku zatím prim nehrají, ale do budoucna si musí zvykat i na toto oblečení.“

Nebylo prý vůbec těžké přemluvit manžela a kluky, aby se pustili do společného focení v oblecích Bernhardt. „Kluci jsou zvyklí na můj svět modelingu, a i když je na akce moc neberu, před fotoaparátem se nestydí. Jsou to docela šoumeni, nebojí se a dokonce zpěvák Mikolas Josef mi řekl, že by je chtěl do klipu. Ale já je do ničeho nenutím.  Už také začínají být manekýni. Mají rádi trička s obrázky, vybírají si barvy. Dokonce starší Max si všímá, jak vypadám, a umí mě pochválit, že mi to sluší.“

Stylista Filip Vaněk je z kampaně dámských obleků pro krásnou a zajímavou modelku nadšený. Před rokem dělal kampaň pro Bernhardt, jejíž tváří byla tmavovlasá Monika Marešová, nyní je to kampaň pro blondýnku Simonu Krainovou, které dělá společnost její rodina.

Nádherná práce s nádhernými ženami. „Simona Krainová nikdy nevypadala tak dobře jako nyní. Začala cvičit, přestala pařit a to tělo, jako má dneska, neměla ani před lety, co jsme spolu začali spolupracovat. Dokáže se zakousnout a tam, kde ostatní končí, ona jde dál. Na Bernhardtu mě baví kvalita a luxus za přijatelné peníze.  Bernhardt dovede ušít oblečení, které vymyslím, za normální cenu. Člověk si na to rozhodně nemusí brát půjčku,“ smál se Filip a dodal: „Tato nová kolekce je určená na léto. Je z lehkých materiálů, je barevná a hravá. Ale chci, aby moje každá kolekce byl nadčasová a nepodléhala trendům a dala se nosit několik let.“

Představení nové letní kolekce přišel podpořit také herec a zpěvák Peter Pecha. Jaký může mít vztah k firmě Bernhardt mladý muž, kterého můžete většinou vidět v tričku a v džínách?

„Jsem zvědavý, co Bernhardt připravil pro Simonu Krainovou. Ale nejsem tady náhodou. Mně firma Bernhardt připravuje celé svatební kvádro. Už máme návrhy, vybrali jsme látky a těším se na první zkoušku. Svatba je plánovaná v bohostylu. Moje Kateřina už má své šaty vybrané, byla tedy pouze přísedící, aby mohla korigovat barvy a domýšlet detaily. Výsledek bude určitě velice krásný,“ vyprávěl nadšeně budoucí ženich, který si svoji milou, herečku Kateřinu Sedlákovou, vezme za pravoplatnou manželku 6. září v prostém kostelíku na pohraničí Slovenska a Čech.

Kvalitní oblečení od firmy Bernhardt ocenil i zpěvák Pavel Vítek. Nedá dopustit na jejich saka a salon nyní dokonce bude šít obleky pro pěvecké seskupení 4 Tenoři, ve kterém Pavel zpívá.

„Mít dobrý kostým při vystoupení je velmi důležité. Když si vzpomenu na moje začátky s písní Má svůj den, jak jsem šokoval se svojí štrasovou uniformou, musím se smát,“ zavzpomínal Pavel Vítek. „Mám rád ležérní eleganci. Ale někdy mě otravují různé módní policie, které se nám kumštýřům snaží vnutit, jak se máme oblékat. Ještě pamatuji dobu, kdy módní diktát neudávali návrháři, ale osobitost člověka a já se snažím si svoji osobitost udržet. Ale doma, zvláště v létě, nosím vytahaná trika, miluji bermudy a všechno, co je pohodlné a v čem se cítím dobře. Užívám si tak čas, kdy nemusím být elegán Pavel Vítek."

PODÍVEJTE SE, CO BUDE NOSIT SIMONA A JEJÍ RODINA LETOS V LÉTĚ, A INSPIRUJTE SE!

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články