Fit a krásnátestovánísoutěže

Komedie Bláznivá škola: Film je věnován jednomu z herců, který zemřel při autonehodě krátce po dokončení filmu

Zdroj:TV Nova

+ 4 fotky+ 5 fotky

Máte rádi parodie na filmy ze školního prostředí? Pak se podívejte na bláznivý snímek, který zkombinuje filmy jako Nebezpečné myšlenky, Pomáda a Džungle před tabulí do jedinečné parodie Davida Zuckera.

Petra Járková 29. dubna 2020

Středoškolský profesor Clark je plný ideálů a touhy stát se skvělým učitelem, který svou výukou zaujme. Nechá se tedy zaměstnat v problematické škole, kde se učitelé snaží především přežít. Učení je až na druhém místě. Naštěstí narazí na krásnou Victorii, která to má nastavené stejně. Sblíží se nejen pracovně, ale i soukromě.

Otravný hmyz

Ostatní kolegové a hlavně ředitelka však Clarka nesnáší a škodí mu. Stejně tak i studenti, kteří mu dělají naschvály a považují ho za otravný hmyz. Clarkovi nezbývá nic jiného, než si i přes odpor drsné ředitelky Doyleové získat jejích uznání.

Klasická idea

Námět parodie vychází, jako tisíc dalších podobných snímků, z klasické situace, kdy se idealistický učitel rozhodne spasit studenty v chudinské čtvrti a vzbudit v nich zájem o studium.

Thumbnail # Legendární komedie Tři muži a nemluvně: V jedné scéně se prý objevil skutečný duch, v jiné došlo k nesmyslnému překladu
Mohlo by Vás zajímat:

Legendární komedie Tři muži a nemluvně: V jedné scéně se prý objevil skutečný duch, v jiné došlo k nesmyslnému překladu

Vlastní hřbitov

Marion Barry High je tak strašná a drsná škola, že má dokonce svůj hřbitov. Mládež je nevychovaná, drzá a násilnická. Idealistický profesor však věří v její změnu a jde si tvrdě za svým.

Pocta Lexiemu Bighamovi

Lexie Bigham zemřel při autonehodě krátce po dokončení filmu. Film je tedy věnován Lexiemu Bighamovi a také Elisabeth Leustigové, která měla na starosti obsazení.

První velká role

Poprvé zde můžete v hlavní roli vidět komika Jona Lovitze a po dlouhé době i jako sadistickou ředitelku herečku Louisu Fletcherovou, která si stejně nepříjemnou a zlou ženu zahrála v oscarovém filmu Přelet nad kukaččím hnízdem.

NA SNÍMKY Z FILMU BLÁZNIVÁ ŠKOLA SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

NA FILM BLÁZNIVÁ ŠKOLA SE PODÍVEJTE DNES VEČER OD 22 HODIN NA NOVA CINEMA.

Další články

Zavří­t reklamu