Simpsonovi: Slavná žlutá rodinka naštvala i první dámu Barbaru Bushovou, Marge si to ale nenechala líbit

Simpsonovi: Slavná žlutá rodinka naštvala i první dámu Barbaru Bushovou, Marge si to ale nenechala líbit
Zdroj: se souhlasem Prima Cool
Americká rodinka je slavná po celém světě.Vysílají se už déle než 20 let.Není jim nic svaté. Legraci si dělají i ze své domovské stanice Fox.V seriálu zanechal prezident Donald Trump USA na mizině. Doufejme, že tak nestane i v realu+ 2 fotky+ 3 fotky

Simpsonovi zrovna skončili 31. sezónu a pořád leží mnoha lidem v žaludku, stěžují si na ně dokonce i politické špičky Ameriky. Jenomže Marge je jako správná americká matka lvicí, která chrání své mladé. A když už má toho dost, řekne svůj názor. A je jí úplně jedno, zda to řekne obyčejnému člověku, nebo první dámě.

Kamil Šivák
Kamil Šivák 14. září 2020

Kdo by neznal nejslavnější americkou rodinku. Homer, Marge, Bart, Líza, Maggie, děda Simpson, pes Spasitel a kočka Sněhulka. Animovaný seriál paroduje kulturu, společnost a další aspekty života a říká se, že kdo se v Simpsonových neukázal, jako by nebyl. Někteří se tam však dostali za trest, třeba za to, že vinili Simpsonovy za všechny problémy v USA.

Na Simpsonovy se můžete podívat každý večer na Prima Cool

Proč žlutá?

“Přišel s tím původní animátor seriálu,” prozradil Matt Groening. “Když jsem je uviděl, vykřikl jsem, že to je právě to, co jsme potřebovali. Představte si, že přepínáte kanály a najednou na vás vykoukne žlutá. Řeknete si: Super, to jsou Simpsonovi, budu se na to koukat.” 

Homer trošku jinak

Každý jistě ví, že Homer nedá bez piva ani ránu. Pije ho ráno, dopoledne i večer. Jenomže v dílech, které se vysílaly v zemích s muslimským vyznáním, se musel přeorientovat na nealko. Místo piva srkal sodu a hot dogy vyměnil za hovězí klobásu.

Předpověděli například Donalda Trumpa jako prezidenta USA.
Mohlo by Vás zajímat:

Simpsonovi – žlutá rodinka umí předpovídat budoucnost. Pojďte se podívat, jaké předtuchy tvůrcům bláznivé rodinky opravdu vyšly

Rozčílený prezident

Simpsonovi dokážou naštvat i toho nejvyššího politického činitele v zemi. To se takhle jednou rozohnil George Bush, že kdyby nebylo seriálu, Amerika by měla o polovinu méně problémů. Prý chce být každý jako oni, takže nepracuje, podvádí a vymýšlí další různé skopičiny.

Nejhloupější věc

Svůj názor měla zapotřebí sdělit i Barbara Bushová. Simpsonovi jsou prý nejhloupější věc, kterou kdy v životě viděla. Jenomže to neměla dělat. Homerovi to bylo asi jedno, stejně byl určitě opilý, zato Marge se to pořádně dotklo. Neváhala ani minutu a napsala první dámě dopis.

Čelisti 2
Mohlo by Vás zajímat:

Čelisti 2: Zajímavosti z natáčení filmu, ze kterého mají diváci noční můry

“Vaše kritika mne velmi zasáhla. Ježíšku na křížku, je pravda, že nejsme ani zdaleka normální, ale jak říká dr. Seuss: Každý je nějaký. Vedu své děti k tomu, aby měly svůj názor, ale zároveň nezapomínaly na slušné vychování. Nesmí nikoho pomlouvat, boháče nevyjímaje. 

Jak ale mohu své děti vychovat jako dobré křesťany, když slyší, že se o nich první dáma vyjadřuje jako o nejhloupější věci, kterou kdy viděla? Madam, ujišťuji vás ale, že na Washington jsou mé děti stále krátké.  

Ďábel nosí Pradu, Meryl Streep
Mohlo by Vás zajímat:

Ďábel nosí Pradu: Meryl Streep získala díky filmu ostré lokty. Její postava byla navíc skutečná

Vím, že nás spojuje jedna věc. Obě sloužíme celý život výjimečnému muži. Myslím si, že na tomto faktu by mohl začít náš společný dialog a porozumění.  

S úctou, Marge Simpsonová“

Zdroj textu: nme.com, dopis Marge Simpsonové
Zdroj fotek: Prima Cool

SuperWoman Katarina Emma Schapiro o sebepoznání: I úspěšní lidé mají své pády a nezdary, ale nenechají se jimi nikdy převálcovat

SuperWoman Katarina Emma Schapiro o sebepoznání: I úspěšní lidé mají své pády a nezdary, ale nenechají se jimi nikdy převálcovat

Další články