Vlasová policie Honzy Kořínka z plesu: Devadesátkové vlnobití Sisy Sklovské ani eskymácká ofina Báry Nesvadbové neobstály

Náhled vlasová policie
Zdroj: Tomáš Martinek/Extra/se souhlasem Honzy Kořínka/koláž Lifee
Bára Nesvadbová zvolila účes ve stylu Ivany Trump, jak podotkl kadeřník Honza Kořínek. "Přiznám se, že dominantní eskymácká ofina v kombinaci se drdolem a´la Ivana Trump se mi k sobě nehodí," říká kadeřník Honza Kořínek k účesu Báry Nesvadbové. Účes Báry Nesvadbové na Česko-Slovenském plese v detailu. Andrea Verešová zvolila drdol na temeni hlavy, který je klasickým účesem na ples. + 16 fotek+ 17 fotek

Třetí únorový víkend patřil Česko-Slovenskému plesu a my jsme se společně s naším odborníkem, kadeřníkem Honzou Kořínkem, podívali na účesy Českých a Slovenských hvězd. Kdo měl podle něj naprosto nejpovedenější účes?

Kristina Vodičková
Kristina Vodičková 19. 02. 2024 13:55

Každý ples je přehlídkou společenských účesů a nebylo tomu jinak ani na jednom z nejokázalejších bálů sezóny v Obecním domě. Na účesy slavných Češek a Slovenek se podíval kadeřník Honza Kořínek a níže najdete jeho hodnocení.

Barbora Nesvadbová zvolila drdol ve stylu Ivany Trump

Nebudu lhát, ale look Báry Nesvadbové (49) mě příliš neoslovil. Přiznám se, že dominantní eskymácká ofina v kombinaci se drdolem a´la Ivana Trump se mi k sobě nehodí. Myslím, že by více fungovalo pokusit se všechny vlasy nastylovat dozadu do drdolu, zalakovat je a vytvořit efekt společenského účesu.

Martina Šmuková vzorem pro krátkovlásky

Modelka Martina Šmuková (50) je krásným důkazem toho, jak se dají vynést a upravit krátké vlasy do společnosti. Moc se mi to líbí, její look působí velmi společensky a upraveně. Chválím.

Drdoly Andrey Verešové a Dominiky Myslivcové

Obě dvě dámy mě zaujaly svými vlasovými kreacemi i podobným lookem. Shodně zvolily pěšinku uprostřed a drdol na temeni hlavy. Za mě drdoly i vyčesané vlasy k plesům a společenským akcím prostě patří. A rozhodně také patří do tak krásné prostoru jako je Obecní Dům a k události jako je Česko-Slovenský ples.

Efekt pepře a soli Zuzany Kronerové

Musím říct, že herečka Zuzana Kronerová (71) mě velmi mile potěšila. Vypadala úchvatně a její účes mě zaujal, krásně doplnil celý její look na tuto společenskou událost. Zároveň mě baví i její přírodní barva vlasů, efektu pepře a soli. Nádherná žena.

Moc vlnek Michaely Maurerové

Zrzavá diva – herečka Michaela Maurerová (44) mě svým účesem moc nenadchla. Přiznám se, že na mě je v něm moc krucánků a vlnek a to především vzadu na hlavě. Myslím, že klasická pokládaná vlna by Míše a jejímu celkovému looku při této události slušela podstatně více.

Devadesátkové vlnobití Sisy Sklovské

Oblíbená slovenská zpěvačka Sisa Sklovská (58) má za mě hezký základ, ale finální vzhled jejího účesu se mi tolik nelíbí. Myslím, že stačilo vlasy nechat více uhlazené a hladké a nestrhnout pozornost na devadesátkové vlnobití v čele. Pojďme si říct, že třpytu a lesku na sobě měla už Sisa dost.

Nádherné vlasy Karolíny Mališové

Když to máš, tak to ukaž! To je heslo, kterým se klidně může řídit modelka Karolina Mališová (27) – její vlasy jsou nádherné. Stačí je umýt, vyfoukat, natočit, sepnout a vyrazit. Styling do poloculíku se mi líbí. Nemám vůbec co vytknout a tleskám.

Na fotky všech zmiňovaných dam se můžete podívat do galerie.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články