Vlasová policie Honzy Kořínka: Kubařová se odvázala a wet look jí seknul, Gondíkové by slušelo více ukázat dlouhý krk

Vlasová policie Honzy Kořínka
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Barbora Poláková dorazila na finále StarDance 2023 v krásné červené róbě. Sama tančila v soutěži už v roce 2012. Vlasy měla sčesané dozadu a kadeřník Honza Kořínek chválí, jak v tomto stylingu vynikla odrůstající blond barva v koncích.Svou odvahou s wet lookem okouzlila kadeřníka Honzu Kořínka herečka Veronika Khek Kubařová, vítězka StarDance 2019. "Přiznám se, že je to pro mě trochu překvapení, že se Veronika takto odvázala, přeci jen bývá v tomto ohledu trochu opatrnější. Gratuluju a sluší jí to," hodnotí účes Veroniky Khek Kubařové Honza Kořínek.+ 7 fotek+ 8 fotek

Finále StarDance 2023 je za námi a s ním i poslední večer, na kterém jsme letos viděli dokonale upravené nejen tanečníky, ale i hvězdy v hledišti. Kadeřník Honza Kořínek pro Lifee.cz zhodnotil účesy dam, které se přišly na událost roku podívat. Zaujal ho více wet look Veroniky Khek Kubařové (36) nebo snad vysoký culík Lucie Šlégr (41)?

Kristina Vodičková
Kristina Vodičková 18. 12. 2023 06:00

Jaké účesy ovládly hlediště StarDance v jeho finálovém večeru? Pojďme se na ně společně podívat skrze osobnosti, které si největší událost prosince nenechaly ujít. Kadeřník Honza Kořínek zhodnotil jejich vlasové kreace a vy se nyní můžete nechat jeho slovy inspirovat k tvorbě účesů třeba na vánoční večírek nebo ke stromečku.

Bára Poláková nechala vyniknout odrůstající zesvětlení

Zpěvačka a herečka Barbora Poláková (40) velmi hezky zvolila vlasový styling k celému looku. Baví mě, že nechala vlasy vyfoukat dozadu, zároveň v nich ale zůstal objem a struktura. Na první dobrou by se mohlo zdát, že se jedná o mokrý efekt, ale není tomu tak. Myslím, že se tímto vlasovým stylingem podařilo i hezky pracovat s barvou vlasů. V účesu dominuje hnědá přírodní barva a odrůstající zesvětlení hezky funguje v koncích. Mně se to líbí.

Elegantní Lucie Šlégr s dlouhým culíkem

V jednoduchosti je síla – myslím, že Lucie Šlégr zvolila správně – pěšinka uprostřed, utažené vlasy a efekt večerního a společenského účesu podpořila dlouhým culíkem, který ladí k jejímu outfitu i atmosféře večera. Za mě palec nahoru, jsem spokojen.

Adéla Gondíková mohla nechat vyniknout krásný krk

Moderátorka Adéla Gondíková (50) měla vlasy upravené, hezké. Ale přiznám se, že mě tolik neoslovila. Nemůžu říci, že by něco bylo špatně, to rozhodně ne, ale já bych k šatům a povaze večera volil jiný druh účesu. Základem by klidně mohly zůstat vlny, ale buď bych je více rozčesal, anebo naopak vlasy trochu posepínal, aby vynikl Adélin krásný krk.

Veronika Khek Kubařová s dokonalým wet lookem

V současné době velmi oblíbená herečka Veronika Khek Kubařová zazářila, a to doslova! Krásné šaty od návrhářky Tatiany Kovaříkové doplnila výraznými náušnicemi a správně k tomu zvolila i vlasový styling – mokrý efekt – neboli wet look. Ten je populární už mnoho sezón a Veronika vsadila na jeho nejzákladnější podobu. Přiznám se, že je to pro mě trochu překvapení, že se Veronika takto odvázala, přeci jen bývá v tomto ohledu trochu opatrnější. Gratuluju a sluší jí to.

Anna Dvořáková mohla být odvážnější

Anna Dvořáková (21) si se svým mládím může dovolit téměř cokoliv. Baví mě, že vsadila v určitém směru na přirozenost – tedy své vlny, které upravila, předpokládám, pouze difuzérem a nechala je působit řekněme trochu mokrým dojmem. Nejsem si ale už tolik jistý, zda mě to všechno baví jako celek. Výrazné líčení, odvážné šaty, zářivá barva – nevím, zda k tomu neměl být i odvážnější účes.

Na všechny zmíněné účesy se můžete podívat do naší galerie.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články