11 outfitů Josefa Maršálka ve StarDance: Okouzlil pruhovaný, v harémových kalhotách i jako Krakonoš v bekovce

11 outfitů Josefa Maršálka ve StarDance: Okouzlil pruhovaný, v harémových kalhotách i jako Krakonoš v bekovce
Zdroj: Koláž Lifee/Herminapress/Extra/Pavel Dvořák
Josef Maršálek po skončení benefičního večera StarDance pro Centrum Paraple. Vynesl bílou košili, černé kalhoty a pruhovanou černo-bílou vestičku.Takhle to Josefu Maršálkovi slušelo po skupinovém country tanci. Nechyběly hnědé kožené kalhoty a černá košile s červenou výšivkou.Cha-chu si Josef Maršálek zatancoval v černé košili pošité rubínovými kamínky. V tomto outfitu si Josef Maršálek zatancoval contemporary, současný  tanec.+ 20 fotek+ 21 fotek

Cukrář Josef Maršálek (41) opustil v osmém tanečním večeru StarDance. a tak se pojďme spolu podívat na jedenáct tanečních outfitů, ve kterých se blýskl na tanečním parketu. Kdy jej porotce Richard Genzer (56) srovnal s Krakonošem? Jak mu to slušelo s vyžehlenými vlasy? A co požadoval Maršálek po kostýmním výtvarníkovi? 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 05. 12. 2023 12:00

Cukrář Josef Maršálek (41) vynesl ve StarDance celkem jedenáct povedených outfitů – a pokaždé vypadal trochu jinak. Na slowfox oblékl Maršálek klasický černý frak s bílým kapesníčkem v klopě, v modrém outfitu posetém kamínky si Josef zatancoval energický jive, a oblékl také bílou košili s pruhovanou černou-bílou vestou, to když tancoval v benefičním dílu pro Centrum Paraple. Zaujala nás také hnědá košile s elegantním béžovým šálem, když s Adrianou Maškovou tancoval rumbu, a povedený byl také Maršálkův poslední outfit – dlouhá tmavě modrá košile se zlatou výšivkou a harémové kalhoty – pro současný tanec.

Josef Maršálek: Výtvarníkům jsem dal volnou ruku

Jak nám v rozhovoru Josef prozradil, měl vůči kostýmnímu výtvarníku Romanu Šolcovi a supervizorce kadeřníků Blance Haškové jen jednu jedinou prosbu – aby svoji práci dělali, jak nejlépe umí. "Na první tiskové konferenci jsem jim dal absolutně volnou ruku, protože vnímám, že jde o televizní show. Řekl jsem jim pouze, ať dělají svoji práci dobře," vysvětluje národem milovaný cukrář. K nápadům tvůrců kostýmů měl tedy Maršálek stoprocentní důvěru. "Myslím, že tihle profesionálové by mě nenavlékli do ničeho, v čem bych se necítil," říká. "Musejí být přesvědčení o tom, že je to pravé ořechové. Já jsem cukrář, jsem odborník na těsto, ne na vlasy nebo na oblečení."

Taneční číslo je komplexní záležitost, říká

Josef Maršálek říká, že neměl námitky především proto, že sám dobře věděl, jak mu dokonalý kostým pomůže vyšperkovat finální taneční číslo. "V ten moment, kdy před lidmi tancujeme, to dodá na atmosféře – taneční číslo je zkrátka komplexní věc. A komplexní věc funguje pouze v momentu, kdy do sebe všechny elementy zapadnou a může to být show. Na každý tento element je jeden profík," děkuje čerstvě vyřazený Maršálek.

Maršálek alias Krakonoš jde z maturitního plesu

Ten během osmi kol taneční soutěže prošel neskutečnými vizuálními proměnami – tu z něj byl drsný mafián s bekovkou, tu zase Ind v harémových kalhotách, a tady zase gentleman v dokonale padnoucím fraku. "Když jste přicházel v tom kabátě, tak jsem myslel, že Krakonoš jde z maturitního plesu vnoučat," smál se porotce Richard Genzer (56), když Josef Maršálek tancoval tango v díle inspirovaném filmovými melodiemi. Oblékl bílou košili, černou vestu, na hlavu narazil bekovku a na taneční parket přišel v dlouhém plášti. "Jedním z důvodů, proč první díl StarDance sledovalo dva a půl milionu lidí, je to, že očekávají vysoce estetickou záležitost. Ať už jsou to kostýmy, účesy, líčení nebo světla. Všichni tam odvádí perfektní práci, protože na tomhle projektu pracují jenom profíci," smeká pomyslný klobouk náš dlouhovlasý cukrář.

Na celou kolekci kostýmů, které Josef Maršálek vynesl ve StarDance 2023, se podívejte do fotogalerie.

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články