Australský Hannibal Lecter: Katherine Knight svého posledního partnera málem naservírovala dětem. Po ztrátě vědomí vše zapomněla

Australská noční můra: Katherine Knight zasadila 37 bodných ran svému muži a pak jej chtěla naservírovat dětem. Po ztrátě vědomí vše zapomněla
Zdroj: Unsplash

Většina hádek, zejména těch mileneckých, končí usmířením. Jakým, to víme všichni. Pracovnice jatek, Katherine Knight, měla ale mnohem prudší náturu. Svár u ní mohl skončit jen jedním způsobem - nechutnou vraždou.

Kamil Šivák
Kamil Šivák19. 08. 2023 16:00

Australanka svého milence v únoru roku 2000 bodla řeznickým nožem nejméně 37krát, pak ho naporcovala, uvařila a chtěla naservírovat svým dětem. Mohlo za tento výbuch agrese násilí a sexuální zneužívání, kterému byla předtím tato žena vystavena?

Nešťastné dětství Katherine Mary Knight

Katherine Mary Knight se narodila 24. října 1955 v australském Tenterfieldu. Byla plodem, na tu dobu, skandálního románku mezi její matkou Barbarou a kamarádem jejího otce, Kenem Knightem. Takový "prohřešek", kterého se dopustila žena, jenž porodila čtyři chlapce, které měla s jiným mužem, otřásl celým městečkem.

Manžel Barbary o tom dobře věděl, a tak si svou frustraci začal vylévat na Katherine. Když se napil, byl vůči ní agresivní. Pak se zaměřil na její matku, kterou znásilňoval i několikrát denně.

Sexuální agrese se dočkala i sama Katherine, a to hned od několika členů rodiny. Není tak divu, že se z ní ve škole stal šikanátor. Učení jí moc nešlo a v patnácti odešla ze školy. Číst a psát se jednoduše nikdy nenaučila. To jí ale nepřekáželo v tom, aby nastoupila do své práce snů - na jatka. Své zaměstnání milovala natolik, že si nad postel zavěsila sadu řeznických nožů, kterými zvířatům vyřezávala vnitřnosti. Prý pro případ, že by je někdy potřebovala. A tak se i stalo.

Láska k nevěrníkovi skončila rozchodem

Během práce na jatkách se Knight seznámila s mužem jménem David Kellett. Byl to vzteklý alkoholik milující pěstní souboje. Jednoho dne Katherine neváhala a uštědřila mu pořádnou nakládačku, až ho to samotného udivilo, jakou má sílu. V roce 1974 ho požádala, aby si ji vzal. Souhlasil. Její povaha mu doslova učarovala.

O svatební noci své manželství završili hned třikrát. Počtvrté se už Kellettovi nechtělo. Katherine ale nebyla ještě zdaleka uspokojená, a tak ho začala ve spánku škrtit. Naštěstí se probudil a setřásl ji ze sebe. Během následujících deseti let byl často nevěrný. Jednou Katherine a jejich dvě děti opustil uprostřed noci.

Knight si to ale nenechala líbit. Jakmile přišla na jednu z jeho nevěr, položila na koleje teprve dvouměsíční dítě. Vlak však nepřijel, dítě tak díky náhodě přežilo. Také vyhrožovala několika lidem se sekerou v ruce. Nakonec skončila v psychiatrické léčebně. Po návratu domů jí Kellett opustil již nadobro.

Výhrůžkou smrti hrozila více partnerům

Poté jí do života vstoupil horník David Saunders. Ten se k ní sice velmi rychle nastěhoval, zároveň si ale ponechal vlastní byt. Proč? Co tam dělá? Na to Katherine neznala odpověď. Aby mu ale ukázala, že si s ní není radno zahrávat, podřízla hrdlo jeho psovi. Přesto s ní ještě rok vydržel. Dokonce se jim narodila dcera. Když se ho ale poté pokusila zlikvidovat nůžkami, došly mu nervy a vytratil se jako pára nad hrncem.

S dalším horníkem Johnem Pricem se rozcházela a zase dávala dohromady. V únoru roku 2000 se ho ale během hádky pokusila bodnout do hrudi. Rozhodl se tak obstarat si soudní zákaz přiblížení, a to pro sebe i své děti.

Na konci téhož měsíce se ale opět vídali. Zavraždila ho po udobřovacím sexu. To ale nebylo zdaleka vše. Pak ho stáhla z kůže a tělo pověsila na připravený hák v obývacím pokoji. Nato mu sťala hlavu a kousky těla začala vařit s bramborami a další zeleninou. Samozřejmě nezapomněla ochutnat. Pak si vzala spoustu prášků a ztratila vědomí.

Když ji druhého dne našli policisté, s hrůzou zjistili, že měla v plánu Johna naservírovat i svým dětem. Ač dodnes trvá na tom, že si nic nepamatuje, stala se první ženou v Austrálii, která byla odsouzena na doživotí bez možnosti podmínečného propuštění.

Zdroje informací:
Wikipedia.org: Katherine Knight
Allthatsinteresting.com: How Katherine Knight Slaughtered Her Boyfriend And Made Him Into Stew

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články