I malá ložnice může být stylová. Nechte se inspirovat a vytvořte si oázu klidu pro sebe a partnera

14. dubna 2018 Veronika Hándlová
Mydomaine.com
Mydomaine.com

Místnost, kam po celém hektickém dni ulehnete se svým partnerem a užijete si společné chvíle. To je ložnice! Pokud partnera nemáte, můžete tam drobit křupkami a povídat si s kamarádkou. A že to není velký prostor? Nevadí. Přinášíme vám 17 ložnic, které jsou navzdory svojí velikosti zařízeny ve velkém stylu.

To, že nemáte k dispozici spoustu volného prostoru samo o sobě neznamená, že vaše ložnice nemůže vypadat skvěle. Chce to jen zapojit trochu fantazie, vyhrnout si rukávy a pustit se do práce.

Navíc – malé místnosti mají i své výhody. Nejenže je zařídíte mnohem snadněji než ty velké, ale také je mnohem rychleji uklidíte. V konečném součtu tak ušetříte spoustu času, který můžete věnovat rodině, koníčkům, práci a dalším aktivitám.

Přinášíme vám přes deset ložnic, které stojí za to vidět. A každá jedna z nich potvrzuje, že počet čtverečních metrů skutečně není až tak významný, jak by se někomu mohlo zdát. Mnohem důležitější jsou jiné věci – například použití takových barev, vzorů a materiálů, jaké dokážou prostor opticky zvětšit.

Koukněte, jak na to.