Partner s vámi nechce žít v jedné domácnosti? Netrapte se tím! Přinášíme 7 důvodů, proč je lepší bydlet sama

Společné soužití není vždy tím nejlepším řešením.
Zdroj: Pixabay
Společné soužití není vždy tím nejlepším řešením.Pokud spolu partneři nežijí, mají lepší sexuální život.Znáte to rčení: Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají?Váš byt bude stále uklizený.+ 1 fotka+ 2 fotky

Partner se do společného bydlení nehrne a vy se děsíte bydlení o samotě? Pak rozhodně nemusíte! Věřte, že někdy má své nesporné výhody. Ty nejdůležitější vám právě prozradíme.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 02. 08. 2018 11:28

Společné bydlení je určitě významným krokem pro každý vážný vztah. Ne vždy je však tím nejšťastnějším.

Tohle je 7 důvodů, proč je mnohem lepší, když bydlíte každý zvlášť.

1) Jste si vzácnější

Jelikož nemáte tu jistotu, že se každý den slezete v jedné posteli nebo u televize, budete si každou společnou minutu naplno užívat.

2) Kvalitnější sex

Rozdíl mezi spolubydlícím a milencem je ten, že sex se spolubydlícím je jen nutné zlo nebo pravidelný stereotyp, ale milence se nemůžete nabažit.

3) Společná budoucnost

Do té doby, než spolu reálně začnete bydlet, si můžete říkat, jaké by to bylo, kdybyste spolu jednoho dne bydleli, a můžete se na ten okamžik opravdu těšit.

4) Vlastní rituály

Když bydlíte sami, můžete si udržet takové úchylné zvyky, jako je třeba čurání s otevřenými dveřmi, nahé uklízení a další, o kterých není úplně praktické dělit se s partnerem.

5) Víc času

Když bydlíte bez partnera, máte automaticky mnohem víc času na holení nohou, žehlení nebo vaření. Když jste doma společně, než si všechno řeknete, pohádáte se a usmíříte, měla byste vyprané dvě pračky a vynesený koš.

6) Staří kamarádi

Od chvíle, kdy začnete sdílet se svým partnerem domácnost, nebude tolik prostoru pro holčičí dýchánky nebo neplánované návštěvy. A to je velká škoda!

7) Všechno má své místo

Dokonce i rozházené spodní prádlo, vylité víno nebo rozšlapané kukuřičné lupínky na koberci. Všechno ráno najdete tam, kde jste to večer nechala.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články