5 důvodů, proč je v Česku trendem bydlení dospělých mužů u svých matek

Mama hotel je v Čechách velmi oblíbený.
Zdroj: Pixabay
Lenošení je zábava.I rodiče už by chtěli mít svůj klid, tím si buďte jisti.Každý se jednou musí naučit starat sám o sebe.Mama hotel je v Čechách velmi oblíbený.+ 1 fotka+ 2 fotky

U maminky je mnoha dospělým mužům nejlépe, tak proč by měli své hnízdečko lásky opouštět, když sami by se museli starat úplně o všechno?

Petra Járková
Petra Járková31. 07. 2018 09:39

Přinášíme vám pět důležitých argumentů a důvodů, proč by se dospělí třicátníci měli postavit na vlastní nohy.

1. Vidina osamostatnění je děsí

Pro typické mamánky není nic horšího, než když nastane den, kdy jim jejich chlebodárce a celoživotní živitel dá stopku a jasné ultimátum. Tohle se stává ale zřídkakdy, protože maminky své syny nadevše milují a raději si budou dál hýčkat hada na prsou, než aby uznaly, že v pětatřiceti by už vážně mohli žít svůj život.

2. Nikdo je nesekýruje

Kdyby se museli odstěhovat třeba ke své přítelkyni, to by začaly galeje. Žádné lenošení po práci s pivem na gauči, které mu maminka nosí, protože moc dobře chápe, jak je chudáček synáček znaven z celodenního sezení na židli a cvakání do počítače. To u přítelkyně by musel vysávat, mýt nádobí, venčit psy a nedej bože případné děti. Ne, ne, to raději pěkně doma u zadku své maminky.

3. Ušetřené peníze

Když bydlí u mámy, tak v tom lepším případě všechno platí na půl. Jenomže při přestěhování do vlastního přichází tvrdá rána od života. Už mu nikdo nebude přispívat na nájem nebo na jídlo. A taky se rozhodně zčistajasna v jedenáct večer, když si vzpomene, že začíná fotbal, neobjeví v lednici čirou náhodou vychlazené pivo. Co si chlapec neudělá, to nebude mít. A k tomuhle nemůže přece nikdy dojít.

4. Každý průser odpuštěn

Pokud je onen rozmazlený chlapec k tomu všemu ještě jedináček, patrně se ho asi nepůjde zbavit a jen tak snadno si ho slečny k sobě nepřestěhují. Musel by totiž začít být zodpovědný. A to je těžké pro normálního chlapa, natož pro takového fakana, kterému máma odpustí vše, protože to je její jediné dítě, které za nic určitě nemůže.

5. Nemusí se zpovídat

Jestli se vrátí z nočního ražení o pár hodin později, tak je to úplně jedno. Starostlivá máma, vyčerpaná čekáním na svého syna, usne a malá lež při ranní snídani přece nikomu neublíží. A maminka to skousne, protože jí by její dítě nikdy nelhalo. Bydlet ovšem u přítelkyně, tak se nevyhne hodinovému vyslýchání při lampičce, která mu bude mířit přímo do jeho ožralého obličeje, a možná schytá ještě pár facek.

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články