Fit a krásnátestovánísoutěže

Další žraločí panika: Mořští predátoři zabili mladou studentku v turistickém ráji

Zdroj:Instagram

+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Jedenadvacetiletá kalifornská studentka byla zabita třemi žraloky, zatímco šnorchlovala v exotickém ráji na Bahamách. Její rodiče sledovali celou tu hrůzu na vlastní oči. Doufejme, že tato tragédie završila sérii útoků žraloků, kterých je teď jako hub po dešti.

Petra Járková 27. června 2019

Kalifornská studentka Jordan Lindsey (21) si vyrazila se svými rodiči na dovolenou do exotického ráje nazvaného Bahamy. Ve středu však její koupaní skončilo velkým neštěstím. Nedaleko Rose Island v Atlantském oceánu ji napadli rovnou tři žraloci.

Vyrazila si totiž s rodiči na výlet lodí, kde bylo součástí programu potápění nedaleko ostrova Rose Island, kde žijí divoká prasata. Právě když byla ve vodě Jordan, k místu připluli tři žraloci, kteří mladou dívku doslova roztrhali na kusy. Odkousli jí pravou ruku, levou paži, kus nohy a také jednu hýždi.

Thumbnail # Další žralok v Chorvatsku, Češi panikaří! Jaké je riziko, že na vás zaútočí?
Mohlo by Vás zajímat:

Další žralok v Chorvatsku, Češi panikaří! Jaké je riziko, že na vás zaútočí?

Vše se odehrálo před zraky zničených rodičů, kteří na dívku volali a mávali, aby ji varovali, ta ale nic neslyšela. Po žraločím útoku byla Jordan převezena do nemocnice v Nassau, kde byla prohlášena za mrtvou. Dívčina zranění nebyla slučitelná se životem.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA FAKTA O ŽRALOKOVI, KTERÝ SE OBJEVIL V CHORVATSKU:

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu