Čínský horoskop: Co nás čeká v dubnu, měsíci zemního draka? Jaro přináší nový začátek, revizi vztahů, klientely i účtenek

rozkvetlý sad, rozkvetlý strom
Zdroj: Freepik

Duben patří podle čínského horoskopu zemnímu drakovi. Podle feng shui je měsícem obnovy, nového začátku a nastartování změny. Je to, jako když po noci rozhrnete závěsy a v ranních paprscích vycházejícího slunce, štěbetání ptáků a svěžího vzduchu uzříte nový den.

Liběna Kubalíková
Liběna Kubalíková 08. 04. 2024 09:33

Vnitřně víte, že se něco změnilo, něco je jinak. Jste si vědomi, že s každým nádechem je tu pro vás nová příležitost. V měsíci zemního a roce dřevěného draka je možné nalézt hojnost ve všech jejích podobách.

Duše a zdraví

Duševní klid a stabilitu lze najít i tím, že se přestanete porovnávat s ostatními. Přijměte fakt, že jste jedinečná bytost. Svou pozornost zaměřte na to, co máte, čeho si vážíte, co je pro vás osobně cenné, nikoli na to, co nemáte, co vám chybí.

Pokud chcete mít na konci dne pocit spokojenosti, zkuste se od božího rána usmívat. Akce vyvolává reakci. Věřte, že za den se vám vrátí nespočetně úsměvů od neznámých lidí. Takováto výměna energií vám může dodat sílu a chuť k životu.

Práce a finance

Ideální čas pro nastavení nových pravidel ve firmě, firemní kultury, vizí a obchodních plánů, obnovy týmu a změnu firemní identity, loga a sloganu. Ujasnění si směřování firmy a klientely. S kým chceme spolupracovat? Kdo je náš klient?

Vložení větší důvěry do lidí v práci a jejich kompetencí. Povolení uzd, opasků a roztažení křídel. Nesnažte se vše řídit, mít pod kontrolou, nechte, ať se věci stanou. Objevte potenciál svůj i svých kolegů a využijte jej pro osobní růst a ku prospěchu firmy.

Vzájemný respekt, zapojení každého člena a pochopení jeho důležitosti ve firmě je cestou k hojnosti. Každý je důležitý, není důležitějších. Je to jako s tělem. Domnívat se, že je jeden orgán důležitější než jiný, je liché.

Rozvíjejte své dovednosti a objevujte pracovní možnosti. Až vám přijde pracovní příležitost, využijte ji. Nepochybujte o sobě, nehledejte záminky proč ne.

Partnerské vztahy a domov

Dejte sobě i svému partnerovi prostor, ať můžete realizovat své sny a vize. Poznávejte nové lidi. Nová přátelství vám otevřenou nové obzory. Inspirujte se jinými kulturami, životním přístupem. Pečujte o vztahy a dejte je na první místo. Večerní nekonečné brouzdání po internetu vyměňte za čas s kamarádkou.

V dubnu je dobré si udělat pořádek v účtenkách a složenkách. Vyhodnoťte, zda všechno, co platíte, opravdu využíváte - předplacené televizní kanály, aplikace v mobilech, předplatné časopisů, počítačové programy. Ušetřené peníze investujte do osobního rozvoje.

Přeji vám dostatek energie pro trvalou změnu!

Pohled na duben 2024 připravila skrze intuitivní vnímání a feng shui životní a bytová poradkyně Liběna Kubalíková, která je autorkou blogu Být v pohodě.

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články