Denní horoskop na 16. listopadu 2023: Býci by měli naslouchat svým přátelům, Lvi přestat utrácet za zbytečnosti

Denní horoskop na 16. listopadu 2023: Býci by dnes měli naslouchat svým přátelům
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na čtvrtek 16. 11. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská16. 11. 2023 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop vás nabádá, abyste se řídili pravidlem zlaté střední cesty. Sami budete překvapeni, že věci vyřešíte snáze, když se nebudete pouštět do zbytečných konfrontací. Mějte emoce pod kontrolou a ovládejte se.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Mějte na paměti, že respekt si u člověka, u nějž o to usilujete, nezískáte tím, že se mu budete ve všem přizpůsobovat. Buďte sami sebou a dělejte věci tak, jak vy to cítíte. Nějaké hry nemají smysl.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Podle hvězd byste ke svým povinnostem měli přistupovali poněkud pružněji. Zatím o tom, co všechno musíte udělat, jen mluvíte, ale skutek utek. Když to vyřešíte rychle, naplánujte si na večer zábavu.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pamatujte na své přátele, kteří vám naznačili, že mají nějaké starosti. Zavolejte jim, případně k nim můžete vyrazit na návštěvu. Snažte se jim pozorně naslouchat, vyhněte se poučování a moralizování.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Měli byste dát na svou intuici, která vám pomůže správně se rozhodnout. Rozumem některé problémy řešíte už dlouho a vidíte, že to vůbec nikam nevede. Riskněte to, ať už by to mělo dopadnout jakkoliv...

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Váš horoskop přeje společenským setkáním. Dařit se vám bude i ve zkrášlování domova, tvůrčí nápady rozhodně nepostrádáte. Neváhejte do nezbytných povinností zapojit rodinu, nemusí všechno ležet jen na vašich bedrech.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vás upozorňuje, ať neutrácíte za zbytečnosti, peníze by vám mohly brzy chybět. Energii si šetřete na povinnosti, kterých máte více než dost. Pokud je chcete zvládnout, musíte se jim věnovat naplno.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Mějte na paměti, že důvěra a stabilita jsou důležité pro každý vztah, na němž vám opravdu záleží. Ať už jde o soukromé záležitosti, nebo pracovní kontakty...

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Čekejte pohodu, snažte se udržet si dobrou náladu po celý den. Dozvíte se, že se vaše finanční situace malinko zlepší, což však neznamená, že ty peníze musíte hned rozfofrovat. Večer se věnujte relaxaci.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy vám radí, ať zapomenete na předsudky a zkusíte lépe poznat i ty, které jste doposud odmítali. Je docela možné, že nakonec objevíte člověka, s nímž toho máte hodně společného.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Bude se vám dařit do takové míry, nakolik projevíte svou průbojnost. Záleží opravdu jen na vás, jak zvládnete prosadit to, co si přejete. Jestli stále nemáte dost odvahy, inspirujte se úspěšným člověkem ze svého okolí.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Když se do něčeho pustíte a najednou se vám to bude zdát příliš náročné, nevzdávejte se. Zkuste najít jinou cestu. Musíte být trpělivější, nemůžete mít všechno okamžitě...

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články