Denní horoskop na 19. června 2024: Blíženci sdělí svým blízkým nepříjemnou pravdu, Kozorohům pomůže intuice

Denní horoskop na 19. června 2024: Blíženci dnes sdělí svým blízkým nepříjemnou pravdu
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na středu 19. 6. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 19. 06. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nenechte se zaskočit, když na povrch vyplavou záležitosti, které jste odložili, případně je v sobě potlačili. Uvědomíte si, že nemá smysl utíkat před některými věcmi, neboť vás jednoho dne stejně doženou.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nedávejte tak najevo své pocity, mohli byste tím někomu ublížit a takové škody se napravují jen těžko. Zůstaňte neutrální, ať už si myslíte cokoliv. Zacházejte opatrně s penězi a neriskujte za volantem.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Měli byste si na splnění povinností nechat větší časovou rezervu. Nemělo by vás vyvést z míry, pokud dojde k nečekaným situacím. Buďte však odhodlaní dotáhnout věci ke zdárnému konci, ať se děje cokoliv.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud máte pocit, že se vám nic nedaří, neházejte hned flintu do žita. Dejte si chvilku pauzu a odreagujte se třeba čtením knížky. Pak se pokuste na dané úkoly lépe koncentrovat, musíte být trpělivější.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Buďte upřímní, i kdybyste měli někomu blízkému sdělit něco, co mu nebude zrovna příjemné. Pokud se budete přetvařovat, stejně se pravda neutají. Věřte, že čím dříve vyložíte karty na stůl, tím lépe.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud se zaměříte na kvalitu, nemůžete udělat chybu. Nezapomínejte, že o některých věcech rozhoduje i ten nejmenší detail. Užijte si poklidný večer se svými blízkými, potřebujete dobít baterky.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Tento den se vám bude dařit na schůzkách, vyjednáte všechno, co potřebujete. Dlouho se však povinnostmi nezdržujte a naplánujte na večer setkání s přáteli. Vyrazte společně třeba na koncert.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy vás nabádají, abyste byli rozvážní a zbytečně neriskovali. Vyhněte se podepisování důležitých dokumentů, hrozí, že byste něco přehlédli. Přemýšlejte o tom, co všechno publikujete na sociálních sítích.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Promyslete si, jestli jste připravení na nové podmínky a zda máte dostatek sil. Relaxace by vám mohla pomoct, vaše duše a vztahy by ocenily chvíli klidu a pohody...

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop prozrazuje, že se sice dostaví neohlášená návštěva, ale nepřijede s prázdnou. Setkání bude příjemnější, když se vyhnete tématům, o nichž víte, že na ně máte odlišný názor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Udělejte si pořádek ve svých věcech a zapojte do toho i rodinu. Zbavte se všeho, co už nepoužíváte a nepotřebujete. Uvidíte, jak se pak doma budete cítit příjemněji. Večer už se věnujte pouze relaxaci.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Měli byste dát na svou intuici, pomůže vám správně se rozhodnout. Rozumem některé problémy řešíte už dlouho a vidíte, že to vůbec nikam nevede. Riskněte to, ať už by to mělo dopadnout jakkoliv.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články