Denní horoskop na 19. listopadu 2023: Vodnáři budou potřebovat notnou dávku tolerance, Lvi zatouží po společnosti

Denní horoskop na 19. listopadu 2023: Vodnáři dnes budou potřebovat notnou dávku tolerance
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na neděli 19. 11. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská19. 11. 2023 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Připravte se na to, že budete potřebovat notnou dávku tolerance. Jinak nevydýcháte některé věci, s nimiž vás obeznámí vaše rodina. Co se stalo, to už nezměníte, teď jde jen o to, jak se k tomu postavíte.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy prozrazují, že plány, které máte, by vám měly vyjít bez větší námahy. Okolí nebude stačit obdivovat vaši preciznost a nasazení. Vyšetřete si čas i na koníčky, příjemně se odreagujete.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Ohlídejte si, ať neváháte moc dlouho u výhodné nabídky, kterou obdržíte. Neztrácejte nervy v situaci, kdy budete mít pocit, že snad někdo některé věci kazí záměrně. Překontrolujte si zabezpečení počítače.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Ačkoli půjde téměř všechno hladce, v osobním životě se připravte na menší potíže. Nenechejte se však vyprovokovat k hádce. Pokuste se na věc, která vašim blízkým na vás vadí, podívat jejich očima.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Energie vám rozhodně nechybí, ale měli byste si dát pozor na její správné využití. Vyvarujte se vznětlivých reakcí, nemusíte přece okamžitě vyletět při sebemenší narážce na vaši osobu.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vás nabádá, abyste nezačínali nic nového, dokud nedokončíte rozdělané věci. Buďte obezřetní a dejte si pozor na to, co a komu sdělujete. Ve vašem okolí je jedinec, který je připraven podrazit vás, až to budete nejméně čekat.

Tři znamení zvěrokruhu, která zpravidla dobře hospodaří s penězi.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Máte zvýšenou potřebu komunikace a toužíte být mezi lidmi. Nechybí vám ani chuť naučit se něco nového, tak směle do toho.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Máte výbornou náladu, tak si ji nenechte pokazit škarohlídy okolo vás. Pamatujte na to, že jejich slova jsou záměrná, chtějí vás rozhodit. Nejlépe se jich zbavíte tím, že je budete ignorovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Snažte se zapracovat na zlepšení organizace, především v soukromém životě. Všechno si pečlivě rozvrhněte, ušetříte si tím dost času a nedopustíte se chybného rozhodnutí...

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Měli byste věnovat zvýšenou pozornost svým blízkým. Jeďte na výlet, zajděte si do oblíbené restaurace, k večeru můžete navštívit třeba kino. Snažte se jim naslouchat a nepeskujte je za malichernosti.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Podle hvězd byste se měli věnovat sportu, ideálně zvolte takové aktivity, které půjdou provozovat někde na čerstvém vzduchu. Zapomeňte na veškeré starosti a užívejte si všeho, z čeho máte dobrý pocit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Popřemýšlejte, zda jste někomu ze svých blízkých v poslední době neublížili přehlížením. I když jste byli zaneprázdněni, snažte se lépe zacházet se svým časem a vynahraďte mu to.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Související články

Další články