Denní horoskop na 20. května 2024: Berani musí myslet na své zdraví, Lvy překvapí návštěva

Denní horoskop na 20. května 2024: Berani dnes musí myslet na své zdraví
Zdroj: Freepik

Denní horoskop nejen pro ženy na pondělí 20. 5. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 20. 05. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Bude se vám dařit při učení a v činnostech, které vyžadují pečlivý přístup. Jestli chcete něčeho dosáhnout, tak nepolevujte. Nyní je potřeba, abyste pořádně zabrali, máte šanci dotáhnout věci do zdárného konce.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Buďte obezřetní v oblasti důvěry, zejména pokud jde o lidi, kteří vám nejsou dobře známí. Večer se zaměřte na sport a možná je čas vyzkoušet nějaký nový sportovní oděv, který odpovídá vašemu vkusu.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hvězdy vás nabádají, abyste pamatovali na své zdraví, zajděte si na preventivní prohlídku. Nezačínejte v práci s novými věcmi, dodělejte nejprve ty stávající, jinak se v tom chaosu zřejmě ztratíte.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop vás nabádá, ať nesvalujete své nezdary na ostatní. Tím vážně nic nevyřešíte, začněte raději hledat chybu u sebe. Až si konečně přiznáte, kdo nese vinu, napravte škody, které vznikly.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Neměli byste přikládat velký význam záležitostem, které se vás přímo netýkají. Naučte se, pro vaše dobro, nechat problémy ostatních lidí na jejich bedrech, momentálně máte svých starostí více než dost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Doma zavládne klid a pohoda. S naprostým přehledem zvládnete spoustu domácích prací a ještě budete mít čas na posezení u kávy. Uvědomíte si, jak dobře se doma cítíte.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Hvězdy prozrazují, že až budete chtít vyrazit za nákupy, dostaví se neohlášená návštěva. Nebudete toho litovat, příjemně se totiž pobavíte. To, co jste měli v plánu, stihnete pořídit taktéž.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop vás nabádá, abyste se soustředili výhradně na to, co je opravdu důležité. Naučte se lépe organizovat svůj čas. Uspořádejte si všechno, v čem máte dlouhodobě nepořádek, a buďte důslední.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Měli byste si uvědomit, že ten souboj mezi tím, že se vám něco nechce a povinnostmi, které máte, nikam nevede. Překonejte se, dejte se hned do práce a pak už se zvesela můžete věnovat jen zábavě.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Váš život se v poslední době podobá nekonečnému sprintu. Je na čase vyměnit běh za obyčejnou chůzi. Zpomalte vražedné tempo, jinak vás to semele.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Soustřeďte se pořádně na všechno, co budete dělat, ať vám neuniknou důležité maličkosti. Vyhněte se podezření vůči jistému člověku. Nemáte to řádně ověřené a mohlo by to způsobit velké škody.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Věřte tomu, že atmosféra kolem vás se výrazně zlepší, jakmile přestanete všem radit, co a jak mají dělat. Pokud vás o názor někdo vyloženě nepožádá, tak si jej nechejte radši pro sebe.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články