Denní horoskop na 23. září 2023: Blíženci si užijí večer s přáteli, Štíři by měli hodit starosti za hlavu

Denní horoskop na 23. září 2023: Blíženci dnes dostanou pozvání do společnosti
Zdroj: Freepik

Denní horoskop nejen pro ženy na sobotu 23. 9. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská23. 09. 2023 05:54

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Buďte opatrní v tom, jak budete mluvit se svými blízkými, nechcete-li si pokazit den ustavičným dohadováním. Někdy je lepší kousnout se do jazyka, než abyste ublížili těm, které máte rádi.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop říká, že je vhodný čas na posezení s rodinou či blízkými přáteli u dobrého jídla a pití. Přáno je i kulturním zážitkům, zajděte si na nějaký zajímavý film do kina, vyrazit můžete i na koncert.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tento den přeje sportovním aktivitám a cestování. Jestli jste se rozhodli vyrazit na nákupy za hranice, seženete všechno, co jste chtěli. Nezapomeňte zakoupit maličkost svým blízkým, kteří s vámi nejeli.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Hvězdy tvrdí, že byste si neměli vytvářet problémy tam, kde žádné nejsou. Hleďte si výhradně svých věcí a ušetříte si spoustu starostí. Nemá cenu vracet se do minulosti, tuhle kapitolu nechte uzavřenou.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dnes byste se měli věnovat jen tomu, co vám dělá radost. Když vás přátelé večer pozvou do společnosti, naplno si to užijte. Nebraňte se poznávání nových lidí, bude to pro vás přínosné.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Připravte se na to, že se dostaví příbuzenstvo. Okamžitě vás zahltí svými problémy s očekáváním, že je snad za ně vyřešíte. Proberte s nimi na rovinu, v čem jim pomůžete a co už musí zvládnout sami...

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Věnujte se svým blízkým. Pracovní záležitosti neřešte, potřebujete se přece odreagovat. Vyvarujte se poučování, rady druhým lidem dávejte jen v tom případě, že vás o to někdo výslovně požádá.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Potřebujete si utřídit myšlenky. Pokud jste v poslední době zažili zklamání, neměli byste hledat chybu pouze u druhých lidí, ale začněte nejprve u sebe. Musíte však být k sobě upřímní.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Když máte chuť zúčastnit se adrenalinových aktivit, jděte do toho, jinak si stejně nedáte pokoj. Pokud se toho však vaši blízcí nebudou chtít zúčastnit, nepřemlouvejte je.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Měli byste si uvědomit, že vás to ustavičné hašteření se svými blízkými jen vyčerpává. Hoďte starosti za hlavu a užijte si pohodový den. Vyrazte za sportem a večer třeba do kina.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Zavolejte svým blízkým přátelům a naplánujte si s nimi setkání. Aspoň se odreagujete, pobavíte a přijdete na veselejší myšlenky. Musíte zapomenout na pracovní problémy, které se vám pořád honí hlavou.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás nabádá, abyste nezasahovali do ničeho, co se vás přímo netýká. Nepovedlo by se vám vyřešit vůbec nic. Dotyčnému byste situaci neulehčili, jen by nastal konflikt, který zkomplikuje život všem.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články