Denní horoskop na 24. května 2024: Berany čeká náročný pátek, Váhy čelí pomluvám

Denní horoskop na 24. května 2024: Berany dnes čeká náročný den
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na pátek 24. 5. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 24. 05. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Pokud to bude možné, snažte se vyhnout podepisování důležitých listin. Musíte-li to udělat, pozorně si všechno překontrolujte...

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vyvarujte se otevřených konfliktů, jen těžko byste dnes hledali ty správné argumenty. Jestli někdo záměrně hovoří v hádankách, taktně ho na to upozorněte, ať se vyjadřuje konkrétně.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hvězdy prozrazují, že vás čeká náročný den. Pokud při řešení komplikované záležitosti přiznáte, že váš původní návrh byl mylný, získáte si sympatie i respekt v očích lidí ve vašem okolí.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nemanipulujte druhými lidmi jen proto, že vám to přináší jisté výhody. Pokud to hodláte hrát na dvě strany, nedivte se, že až to praskne, všichni se k vám otočí zády. Platí to v práci i v osobním životě.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Všude jste svědky nerozumného chování, vaši přátelé upřednostňují srdce před zdravým rozumem. Připravte se rovněž i na náhlý pokles zájmu. Často navíc u lidí, kteří vám slibovali hory doly.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Máte sklony chovat se tak, jako byste snad snědli veškerý rozum světa. Nemusíte každého tak zkritizovat, když sami vidíte, jak se snažil. Nepřehrávejte, nemachrujte a buďte ohleduplnější...

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dávejte si pozor na falešné lidi, kteří by se rádi vetřeli do vašeho života. Nenechejte se obalamutit jejich sladkými řečičkami a nesvěřujte se nikomu se soukromými záležitostmi. Vyhnete se tak mnoha starostem.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop prozrazuje, že vás čeká příjemný den. Jen si to nepokazte konfliktem s někým, na kom vám sice osobně moc nezáleží, ale zase vás umí parádně vytočit. Zkuste udržet emoce pod kontrolou.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dejte si pozor na pomluvy, které se kolem vás začínají šířit. Pokusí se vás poškodit někdo, koho znáte jen z doslechu. Nedovolte, aby závist narušila vaše dosud bezproblémové vztahy s druhými lidmi.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes vás čeká úspěch. Udělejte si pak radost něčím novým. Ve vztazích by mohl být tento den vhodný k prohloubení důvěry a sdílení úspěchů s těmi, kteří vás milují.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento den vás to potáhne na cesty. Pozvěte přátele na zajímavý výlet a klidně si ho okořeňte i nějakým adrenalinovým dobrodružstvím. Věřte, že o pikantní situace nouze rozhodně nebude.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás nabádá ke zvýšené obezřetnosti. Je možné, že chováním některých lidí budete velice zklamáni. Neoplácejte jim to však stejným způsobem...

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články