Denní horoskop na 24. září 2023: Vodnáře čeká úspěšný den, Býci by se měli zamyslet nad tím, proč se jim nedaří

Denní horoskop na 24. září 2023: Vodnáři dnes budou mít úspěch ve všem, na co sáhnou
Zdroj: Freepik

Denní horoskop nejen pro ženy na neděli 24. 9. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská24. 09. 2023 05:54

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento den přináší nejen dobrou náladu, ale i spoustu neotřelých nápadů. Tak se pusťte do jejich realizace! Co začnete dělat, to úspěšně zvládnete. Najděte si čas i na své přátele, jinak vám vyčtou, že je zanedbáváte.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy vás nabádají, ať se držíte zpátky. Inklinujete totiž k předvádění okázalých gest. Nakupování odložte na jindy, takto byste utratili hromadu peněz za zbytečnosti. Raději vyrazte za sportovními aktivitami.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Aniž byste věděli proč, pociťujete nervozitu. Zkuste jen relaxovat. Nepouštějte se do náročnějších činností, nehoňte do práce ani své blízké. Při výměně názorů si raději vše pořádně promyslete, ve vzduchu totiž visí hádky...

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Zamyslete se nad tím, proč se vám v některých záležitostech opakovaně nedaří. Pátrejte, v čem spočívá ten zásadní problém. Zkušeností přece máte dostatek, tak už si neškoďte a jděte vytrvale za svým cílem.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Nemějte strach dát na vlastní pocity. Pokud vám někdo nachystal krásné překvapení, nepodezřívejte ho z postranních úmyslů. Užívejte si radostně všech milých momentů, co přijdou.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vás upozorňuje na spory v soukromí. Zkuste nepropadat pomstychtivým myšlenkám, když vás někdo naštve, bojujte s nimi. Do pohody by vás mohly vrátit sportovní aktivity.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Jestli vás přepadla smutná nálada a pocity, že vám nikdo nerozumí, zkuste to zahnat tím, co máte rádi. Pusťte si oblíbenou muziku, film, připravte nějaké pohoštění a pozvěte si domů blízké přátele.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Připravte se na neklidnou atmosféru. Snažte se nepodléhat nervozitě a nevynášejte nad nikým unáhlené soudy. Než vyřknete nějaký ortel, pořádně si to promyslete. Vyhýbejte se nebezpečným místům i aktivitám.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy prozrazují, že vám drahá polovička chystá nějaké překvapení. Měli byste jí to oplatit, snad jste nezapomněli, co jí už tak dlouho slibujete. K večeru vyrazte se svými blízkými někam za kulturou.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Jste doslova nevyzpytatelní, své nálady měníte neuvěřitelným tempem. K tomu vám hrozí ovlivnitelnost a podřizování se názorům jiných lidí, neboť sami nevíte, co vlastně chcete. Pozor na to, později byste toho mohli litovat...

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Máte tendenci na každého útočit a sebemenší připomínky si brát velice osobně. Házíte si tím akorát klacky pod nohy. Popřemýšlejte o tom, chtělo by to aspoň trochu nadhledu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Tento den přeje tvůrčím aktivitám. Máte plno nápadů, tak se je snažte zrealizovat. Zapojte do těchto činností i své přátele, užijete si hodně legrace. Večer vyrazte za kulturou, příjemný koncert podpoří vaši skvělou náladu.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články